Stylizacje Os

Zobaczcie nasze najnowsze Stylizacje Os z cudnymi sukienkami z zalando:)

S

Sylwetka S ma piękne wcięcie w talii i idealne proporcje. Bordowa sukienka podkreśli kształty zgrabnej sylwetki. Beżowe szpilki i bordowa sukienka tworzą świetny zestaw do pracy.
Y
Sylwetka Y ma szersze ramiona i węższe biodra, jeśli chcemy zbudować proporcje musimy poszerzyć delikatnie dół sylwetki np aplikacją lub kieszeniami na sukience, szersze ramiona wyszczuplimy dekoltem.
Sukienka http://tiny.pl/gjbtl

L
Wysokie Panie o sylwetce L powinny unikać wyszczuplających ubrań, sylwetka jest bez większych zaokrągleń. Delikatna tkanina, falbany, wiązania na rękawach to świetne rozwiązania dla L. Buty nie muszą być bardzo wysokie, zamiast szpilek stawiamy na botki. Zestaw na urodziny, kolacje z przyjaciółmi.
W
Sylwetka W nie ma wyraźnie zarysowanej talii, dlatego stawiamy na sukienkę z pasem w talii, dekolt w kształcie V dodatkowo wysmukli sylwetkę. Zestaw na każda okazje;)
E
Sylwetka E to drobna i niska Pani, bez zaokrągleń. Krótka sukienka i szpilki wydłużą nogi, zabudowana góra doda objętości w biuście. Zestaw na wesele, komunie lub inne ważne wyjście.
T
Sylwetka T powinna pamiętać, żeby nie wybierać sukienek z aplikacją na ramionach. Pasek w talii podkreśli ją, a mocne buty- botki, zrównoważą szerszą górę sylwetki. Weekendowy zestaw, sprawdzi się również na spotkania z chłopakiem, rodziną i przyjaciółmi.
K
K to piękna i kształtna sylwetka, musimy pamiętać o podkreśleniu dekoltu i talii. To moja ulubiona sukienka w tym tygodniu, świetny materiał, dekolt z falbaną i idealna długość rękawów.
Zestaw do pracy, na spotkanie.
A
Sylwetka A ma szczupłą górę: mały biust, wąskie ramiona i szersze biodra. Sukienka powinna zasłaniać więcej na górze żeby zbudować proporcje. Zestaw na urodziny, do kina, na randkę.
O
Panie które mają sylwetkę O, powinny pokazywać swoje zgrabne nogi, zasłaniać szerszy brzuch, i skupiać uwagę na dekolcie. Ważne, żeby dodatki były większe, a buty na mocnym obcasie.
Zestaw na spotkanie z przyjaciółmi, randkę lub wyjście do kina.

Dodaj komentarz