ksiazka

"Szefowa swojej szafy. Bądź boska i elegancka w pracy."

 

Szefowa-miniaturaWierzę w moc ubrań, ale przede wszystkim wierzę w moc kobiety - jej kreatywność, przedsiębiorczość i sprawczość. Dlatego "Szefowa swojej szafy" nie jest książką o byciu ładną, tylko o wyrażaniu swojej osobowości poprzez strój. Odpowiednio skomponowany do pracy pomoże Ci nie tylko świetnie się w nim czuć, ale też osiągać wyznaczone cele. Dzielą Cię od tego jedynie 4 kroki MBI: poznanie własnej sylwetki, typu kolorystycznego, osobowości w pracy oraz znalezienie swojego wyróżnika. Gotowa? To do dzieła!

 

"Przewodnik po szafie. Niezbędny i użyteczny. Pomaga nie utonąć w otaczającym nas morzu obfitości. Dodaje pewności siebie, a budowanie własnego wizerunku staje się przyjemnością."

 

Bożena Batycka

Możesz zamówić u nas książkę Osy z dedykacją lub autografem. Zamów ją pisząc do nas na biuro@personalstylist.pl !

 


 

"Bądź Boska. Osobista stylistka radzi."

 

Bądzboska_miniatura"Bądź boska" to poradnik „jak się ubierać”.

Oparty na autorskim systemie polskich sylwetek. Udowadnia, że styl to kwestia proporcji, a piękno nie ma rozmiaru. Uczy jak mądrze kupować i zarządzać swoją szafą.  Zdradza też sztuczki profesjonalistek. Sztuczki,  które działają zawsze niezależnie od mody, stylu czy wieku."Ponoć wygląd nie jest ważny, bo liczy się wnętrze. No więc ta książka udowadnia, że jedno drugiemu nie przeczy. „Bądź boska” jest lekturą bystrą, zabawną i w jakimś sensie bezkompromisową, co sugeruje już sam jej tytuł.

Autorska analiza typów sylwetek, obalenie mitów i obiegowych mądrości (kobiety, naprawdę dajcie sobie spokój z czernią), sztuczki i tricki, jak w kwadrans zostać gwiazdą wieczoru i jak sprawić, by koleżanki szlag trafił z zazdrości – to tylko niektóre powody, dla których warto po nią sięgnąć.

Czytajcie i bądźcie boskie."

 

Michał Zaczyński - felietonista, autor bloga: http://michalzaczynski.wordpress.com/

 
zobacz inne usługi

szafa

Prześwietlimy Twoją szafę, zostawimy tylko odpowiednie dla Ciebie ubrania i nauczymy Cię łączyć je w zestawy.

Zobacz więcej

zakupy

Z Osą zakupy są łatwe i efektowne. Stylistka wybiera odpowiednie fasony i kolory. Zależy nam, żebyś codziennie wyglądała świetnie.

Zobacz więcej

metamorfoza

Największy efekt „WOW”? Całkowita metamorfoza! Bezstresowa, dostosowana do Twoich wymagań. Od tego dnia jesteś gwiazdą!

Zobacz więcej
 


Copyright 2011 © Osa Osobista Stylistka
Design/UX: Dr Thinklove
PM, UX/UI, Webmaster: Tomek Rusiłko
Coding: IT4Business