03/04/2012 // Dorota

Wiosna w kolorze, metamorfoza Natalii

Nowe stanowisko i obowiązki w pracy to idealna okazja, by wprowadzić radykalne zmiany także w swojej garderobie. Z prośbą o metamorfozę właśnie ze względu na awans zgłosiła się Natalia, laureatka drugiego już konkursu organizowanego przez trójmiejski PROGRESSteron.cache/24-1-_resize_255_350_315143.jpg

Metamorfoza odbyła się w ubiegłą sobotę, a jej przebieg oraz efekty możecie zobaczyć w przygotowanej poniżej fotorelacji. 

1.jpg

W gdyńskiej Galerii Szperk spotkałyśmy się z Natalią, która chętnie opowiadała o swojej pracy i dotychczasowej garderobie – niestety całkowicie zdominowanej przez czerń (!!!) 

4.jpg

 

6.jpg

 

W salonie marki Mohito, która ufundowała ubrania dla laureatki, rozpoczął się pierwszy etap metamorfozy . Na początek trochę teorii, najważniejsze zasady i porady dotyczące fasonów oraz miliony argumentów przeciwko czerni! Od tej pory ma być kolorowo!

 

10.jpg 11b.jpg

 

Poszukiwania objęły absolutnie wszystko – sukienki, spodnie, marynarki, bluzki, buty, torebki,  a także dodatki. Wiosenna kolekcja Mohito nas nie zawiodła!

 

15.jpg 18.jpg

 

Etap drugi – wizyta w salonie fryzjerskim Hanny Zyguły… szybie cięcie, ciach! szykują się kolejne zmiany :-)

 

20.jpg 21.jpg

 

A teraz czas na makijaż. Wizażystka Agata Cieślak zadbała o nieskazitelny make-up, dzięki któremu brązowe oczy Natalii stały się jeszcze bardziej wyraziste. 

 

23.jpg

 

Na koniec sesja zdjęciowa. Olimpia z ParadizArt zadbała o upamiętnienie tego wyjątkowego dnia i nowego, kolorowego  wizerunku laureatki. I jak?

 

24.jpg

 

26.jpg 28.jpg

 

31.jpg 34.jpg

Jedna sukienka - trzy okazje. Dodatki mają moc!STYLIZACJE OS
img/przeczytajRowniez.png
 

Styl w biznesie

Przeprowadzamy
szkolenia z wizerunku biznesowego dla
pracowników
największych firm.

Dowiedz się więcej

OSA w mediach

Wszelkie donOSY
zebraliśmy w jednym
miejscu.
Oglądaj, czytaj, słuchaj...

Zobacz więcej

Blog Osy

Zapraszamy regularnie na bloga Osy - kilka razy w tygodniu czekają tam na Ciebie nowe posty. Czytaj regularnie porady dotyczące stylizacji i mody oraz felietony Osy.
Zapraszamy na Bloga


Copyright 2011 © Osa Osobista Stylistka
Design/UX: Dr Thinklove
PM, UX/UI, Webmaster: Tomek Rusiłko
Coding: IT4Business