15/06/2011 // Monika / Osa

Fashion moments - filozofia ubierania, która zmienia życie.

Ubrania mają moc, jeśli jesteśmy dobrze ubrani, a nie przebrani. Wykorzystujmy tę moc na co dzień, by kreować strojem piękne chwile! Zbyt często ładne ubrania pozostawiamy w szafie na "lepszą okazję", zapominając, że życie toczy się tu i teraz. Nawet zwykła kawa z przyjaciółką nabierze nowego znaczenia, jeśli wyglądamy pięknie.upload/fm_miniaturka.jpg

"Tę spódnicę miałam na sobie, gdy mój mąż zdawał maturę! 30 lat minęło, a wciąż to pamiętam" - to zwierzenie naszej klientki, której przeglądałyśmy szafę dowodzi, że ubrania noszą w sobie pamięć o ważnych wydarzeniach. Ubranie naprawdę ma znaczenie! 

Ja i mój zespół zachęcamy nasze klientki, by zastosowały zasady Fashion moments w swoim życiu ponieważ wiemy, że one naprawdę działają. To bardzo proste! Gdy wiemy, że wygladamy dobrze, wzrasta nasza pewność siebie. Komplementy i podziw otoczenia wzmacjniaja poczucie własnej wartości. Tę pozytywną energię możemy przenieść na inne sfery życia. 

Kilka podstawowych zasad Fashion moments:

Najważniejsze rzeczy w życiu często okazują się banalne. Filozofia Fashion momenst jest prosta i – wydawałoby się – łatwa w użyciu. Jednak wiemy, jak trudno jest pokonać stare nawyki. Wiemy, jak dużo konsekwencji i determinacji potrzeba, by zmieniać swoje życie. Także w kontekscie wizerunku. Ja i mój zespół mamy świadomość, że zmiana zaczyna się w głowie, i że warto dokonać wysiłku. Osa Osobista Stylistka jest własnie od tego, by Wam pomagać, doradzać i towarzyszyć w kreowaniu własnych Fashion moments.

Kapelusz w 3 odsłonachMiejsca Przyjazne Obcasom
img/przeczytajRowniez.png
 

Styl w biznesie

Przeprowadzamy
szkolenia z wizerunku biznesowego dla
pracowników
największych firm.

Dowiedz się więcej

OSA w mediach

Wszelkie donOSY
zebraliśmy w jednym
miejscu.
Oglądaj, czytaj, słuchaj...

Zobacz więcej

Blog Osy

Zapraszamy regularnie na bloga Osy - kilka razy w tygodniu czekają tam na Ciebie nowe posty. Czytaj regularnie porady dotyczące stylizacji i mody oraz felietony Osy.
Zapraszamy na Bloga


Copyright 2011 © Osa Osobista Stylistka
Design/UX: Dr Thinklove
PM, UX/UI, Webmaster: Tomek Rusiłko
Coding: IT4Business