trójmiasto.pl
22/07/2014
Broda - męska i pociagająca, czy wręcz przeciwnie?

Broda weszła na salony kilka lat temu, jednak ostatnie dwa lata to spotęgowanie trendu na brodatych mężczyzn - mówi Gosia Kuniewicz z Osa Osobista Stylistka. -

 

Platine
14/06/2013
MAESTRO OBUŁ PSA. BUTY MANOLO WYWOŁUJĄ DRESZCZ

Zawsze szyłem buty, nawet podświadomie. Wiem, że to brzmi jak banał, ale mówię prawdę. W dzieciństwie nie przepuściłem nawet jaszczurkom czy psom w ogrodzie. Stroiłem je w maleńkie butki z folii po cukierkach Cadbury’s.

 

Iwoman
14/06/2013
Jaki masz typ sylwetki?

Godzinami przeglądasz się w lustrze i dalej nie wiesz, jaki masz typ sylwetki? Nie przejmuj się, mężczyzna i tak nie odróżni lizaka od cegły.

 

Iwoman
19/02/2013
Moda na nartach.

W tym sezonie na stokach rządzą pikowane tkaniny i asymetryczne ściegi. Do łask wracają futra, szczególnie w dodatkach. Doskonale sprawdzą się wzory skandynawskie, grochy, krata lub bardziej ekstrawaganckie tygrysy i panterki. Dominować będą kolory przypominające przepych: chabrowy i odcienie złota. 

 

Pytanie na Śniadanie
05/02/2013
Bransoletki na topie - Gosia w Pytaniu na Śniadanie

Jak dobrać bransoletkę do stroju i figury? Jak wyglądać modnie, ale nie kiczowato? Czy to modnie nosić po kilka bransoletek? Im więcej, tym lepiej. Popularny trend to noszenie kilku, a nawet kilkunastu bransoletek na raz. Różne kolory, złoto, srebro, kamienie, zawieszki, koraliki. Wszystko jest dozwolone.

 

Reklama

OSA na facebooku
 


Copyright 2011 © Osa Osobista Stylistka
Design/UX: Dr Thinklove
PM, UX/UI, Webmaster: Tomek Rusiłko
Coding: IT4Business