upload/zespol_monika_big(1).jpg

Monika / Osa

Pierwsza polska personal shopperka. Właścicielka firmy Osa Osobista Stylistka i szefowa wszystkich szaf. Ekspertka medialna z dziedziny metamorfoz i zakupów.

 

Monika o sobie: Codziennie myślę o tym, jak bardzo kocham moją pracę. Ogrom maili od zadowolonych klientek utwierdza mnie w przekonaniu, że to, co robię ja i mój zespół jest ważne; że ubranie to nie próżność, tylko realna siła, która może zmienić nasze podejście do życia (i podejście życia do nas).

Mam ogromną satysfakcję, ponieważ: wypromowałam ten zawód w Polsce, wymyślona przeze mnie „osobista stylistka” przyjęła się jako polska nazwa zawodu, a dzięki temu, że szkolę profesjonalne personal shopperki branża ma szansę utrzymać wysokie standardy, które stworzyłam. A w mojej firmie standardem jest, że to klient, a nie stylistka jest gwiazdą.

CO ROBI OSA:

  • Szkoli  z zakresu wizerunku, nie tylko biznesowego („Warsztaty stylu” dla magazynu „Twój Styl” i banku BZW BK, wykłady dla Ogólnopolskich Konferencji Kobiet Przedsiębiorczych, szkolenia i warsztaty dla firm m.in. Nutricia, Danone)
  • Edukuje  sprzedawców - stylistów (Wrangler, Guess, PennyBlack, The Earth Collection)
  • Realizuje metamorfozy oraz konsultacje dla firm (Eris, Oriflame, Makalu, Hugo Boss)
  • Bywa gwiazdą eventów w centrach handlowych oraz na imprezach firmowych (Galeria Kazimierz, Galeria Jurajska, Centrum Sarni Stok, Galeria Tarnovia)
  • Pisze o modzie i kreowaniu wizerunku (własna rubryka w „Moda Forum”, felietonistka „Miasta Kobiet”, blogerka, LookBook.pl)
  • Gości na najważniejszych światowych i polskich pokazach mody (London Fashion Week, FashionPhilosophy Łódź Fashion Week)
  • Zasiada w jury Newsweeka wybierającym najgorzej i najlepiej ubranych Polaków

 


poznaj opinie klientek o Monice

Profesjonalizm, pozytywna energia oraz cierpliwość Pani Moniki spowodowały, że akcja przebiegała niezwykle sprawnie i z uśmiechem na ustach.

Radio Złote Przeboje
Monika przede wszystkim rozmawia, słucha i tłumaczy. Nie ma wciskania rzeczy na siłę, choć potrafi postawić na swoim jeśli wie, że ma racje.

Kasia
Monika pokazała mi, co powinnam zmienić w moim sposobie ubierania i jakie rzeczy powinnam wybierać.Pokazała mi też, że istnieją kolory!

Aga
kupiłam wszystkie wybrane ciuchy - i wcześniej nie przypuszczałam, że wydanie dużej kasy na ubrania może sprawić taką przyjemność :)

Magda Nowak
zakupy z Tobą w niezwykły sposób wpłynęły na moje poczucie własnej wartości. To co wyniosłam ze spotkania z Tobą jest nieporównywalnie większe od toreb, które wpakowałyśmy do auta.

Aśka
cache/twmodaforum_resize_36_50_870457.jpg


Dorota Mazurek
Dorota Mazurek, dyrektorka wydawnictwa branżowego UNIT
Spośród tysiąca rzeczy Monika zawsze wybierała te, w których wyglądałam świetnie. To Profesjonalistka przez duże P!

Asia
 
więcej opinii
 

Styl w biznesie

Przeprowadzamy
szkolenia z wizerunku biznesowego dla
pracowników
największych firm.

Dowiedz się więcej

OSA w mediach

Wszelkie donOSY
zebraliśmy w jednym
miejscu.
Oglądaj, czytaj, słuchaj...

Zobacz więcej

Blog Osy

Zapraszamy regularnie na bloga Osy - kilka razy w tygodniu czekają tam na Ciebie nowe posty. Czytaj regularnie porady dotyczące stylizacji i mody oraz felietony Osy.
Zapraszamy na Bloga


Copyright 2011 © Osa Osobista Stylistka
Design/UX: Dr Thinklove
PM, UX/UI, Webmaster: Tomek Rusiłko
Coding: IT4Business