upload/zespol_monika_big(1).jpg

Monika / Osa

Pierwsza polska personal shopperka. Właścicielka firmy Osa Osobista Stylistka i szefowa wszystkich szaf. Ekspertka medialna z dziedziny metamorfoz i zakupów.

 

Monika o sobie: Codziennie myślę o tym, jak bardzo kocham moją pracę. Ogrom maili od zadowolonych klientek utwierdza mnie w przekonaniu, że to, co robię ja i mój zespół jest ważne; że ubranie to nie próżność, tylko realna siła, która może zmienić nasze podejście do życia (i podejście życia do nas).

Mam ogromną satysfakcję, ponieważ: wypromowałam ten zawód w Polsce, wymyślona przeze mnie „osobista stylistka” przyjęła się jako polska nazwa zawodu, a dzięki temu, że szkolę profesjonalne personal shopperki branża ma szansę utrzymać wysokie standardy, które stworzyłam. A w mojej firmie standardem jest, że to klient, a nie stylistka jest gwiazdą.

CO ROBI OSA:

  • Szkoli  z zakresu wizerunku, nie tylko biznesowego („Warsztaty stylu” dla magazynu „Twój Styl” i banku BZW BK, wykłady dla Ogólnopolskich Konferencji Kobiet Przedsiębiorczych, szkolenia i warsztaty dla firm m.in. Nutricia, Danone)
  • Edukuje  sprzedawców - stylistów (Wrangler, Guess, PennyBlack, The Earth Collection)
  • Realizuje metamorfozy oraz konsultacje dla firm (Eris, Oriflame, Makalu, Hugo Boss)
  • Bywa gwiazdą eventów w centrach handlowych oraz na imprezach firmowych (Galeria Kazimierz, Galeria Jurajska, Centrum Sarni Stok, Galeria Tarnovia)
  • Pisze o modzie i kreowaniu wizerunku (własna rubryka w „Moda Forum”, felietonistka „Miasta Kobiet”, blogerka, LookBook.pl)
  • Gości na najważniejszych światowych i polskich pokazach mody (London Fashion Week, FashionPhilosophy Łódź Fashion Week)
  • Zasiada w jury Newsweeka wybierającym najgorzej i najlepiej ubranych Polaków

 


poznaj opinie klientek o Monice

Dziękuję Monice Jurczyk za profesjonalną prezentację, które zelektryzowała managerów wokół tematu biznesowego stylu. Doskonała znajomość tematu, opanowanie, oraz ciekawa forma prezentacji wywarły na uczestnikach duże wrażenie.

Magdalena Petryniak Koordynator Business Fashion Night
kupiłam wszystkie wybrane ciuchy - i wcześniej nie przypuszczałam, że wydanie dużej kasy na ubrania może sprawić taką przyjemność :)

Magda Nowak
Nie znoszę sklepów, a im większe tym cierpię bardziej. Już od samego wejścia zaczyna boleć mnie głowa i chcę uciec jak najszybciej. Z Moniką wszystko wyglądało inaczej. Szkoda, że nie poznałem Moniki wcześniej.

Aleksander Bochenek, fotografik
Zakupy z Osą były przyjemnością (mówię to jako facet, dla którego zakupy zawsze były największą karą!)

Michał P.


Agnieszka
Profesjonalizm, pozytywna energia oraz cierpliwość Pani Moniki spowodowały, że akcja przebiegała niezwykle sprawnie i z uśmiechem na ustach.

Radio Złote Przeboje
Byłam zaskoczona tym, że Monika zna się także na zasadach ubioru biznesowego. Dzięki tym zakupom jestem pewna siebie, swojego wyglądu i nie muszę się nad tym zastanawiać prowadząc ważne spotkanie czy prezentację.

Barbara
 
więcej opinii
 

Styl w biznesie

Przeprowadzamy
szkolenia z wizerunku biznesowego dla
pracowników
największych firm.

Dowiedz się więcej

OSA w mediach

Wszelkie donOSY
zebraliśmy w jednym
miejscu.
Oglądaj, czytaj, słuchaj...

Zobacz więcej

Blog Osy

Zapraszamy regularnie na bloga Osy - kilka razy w tygodniu czekają tam na Ciebie nowe posty. Czytaj regularnie porady dotyczące stylizacji i mody oraz felietony Osy.
Zapraszamy na Bloga


Copyright 2011 © Osa Osobista Stylistka
Design/UX: Dr Thinklove
PM, UX/UI, Webmaster: Tomek Rusiłko
Coding: IT4Business