upload/zespol_dorota_big.jpg

Dorota

Dorota Florek. Tworzy oddział Osy na Wybrzeżu. Stylizuje, szkoli, udziela się medialnie. Inicjatorka ogólnopolskiego „Dnia na Obcasach”.

Dorota o sobie: Personal shopping daje mi możliwość połączyć mój zawód psycholożki z pasją, którą jest moda. W pracy spotykam mnóstwo wspaniałych ludzi. Zawsze staram się poznać ich oczekiwania, obawy, a potem zarazić potrzebą świetnego wyglądu, który, jak wierzę, potrafi dodawać na co dzień energii. Nie znoszę argumentu „Na to jestem za gruba/za chuda”! Każdy może wyglądać dobrze i czerpać z tego przyjemność. Niezależnie od tego czy kompletujemy garderobę do pracy, czy też na codzienne, mniejsze lub większe okazje. Martwi mnie, że większość Polaków wciąż obawia się wyglądać zbyt dobrze. Dlatego tak bardzo podziwiam Włoszki, które bez względu na wiek lubią podkreślać swoją atrakcyjność, dzięki czemu wyglądają na tak niesamowicie pewne siebie kobiety.


poznaj opinie klientek o Dorocie

Zrobiłam 2 podejścia do samodzielnych zakupów ale powiem Ci, że chodzę szukam... niby wiem co, jakie kolorym ale nie ma Ciebie :)

Alicja
Dziękuję, w pełni profesjonalne spotkanie! Z przyjemnością spędzam teraz więcej czasu w garderobie.

Aleksandra Hamerska
Po Twoim warsztacie panie potrafiły dostrzec walory swej sylwetki i uwierzyć w to, że mogą wyglądać pięknie i kobieco!

Malwina Puchalska
Dorotko, jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję. Dzisiaj wystąpiłam w pracy w moim nowym zestawie. Wszystkim bardzo się podobałam.

Jolanta K.
Jestem pod wrażeniem jak dużo Twoja praca wniosła w moje codzienne dylematy "ubraniowe"

Gosia U.


Aneta
Pani Dorota przekonała mnie tez do zakupu kilku rzeczy całkowicie odbiegajacych od mojego wyobrażenia o sobie. Początkowo nie byłem przekonany ale po ich włożeniu czułem się świetnie i wiem że był to bardzo udany zakup.

Włodek P.
 
więcej opinii
 

Styl w biznesie

Przeprowadzamy
szkolenia z wizerunku biznesowego dla
pracowników
największych firm.

Dowiedz się więcej

OSA w mediach

Wszelkie donOSY
zebraliśmy w jednym
miejscu.
Oglądaj, czytaj, słuchaj...

Zobacz więcej

Blog Osy

Zapraszamy regularnie na bloga Osy - kilka razy w tygodniu czekają tam na Ciebie nowe posty. Czytaj regularnie porady dotyczące stylizacji i mody oraz felietony Osy.
Zapraszamy na Bloga


Copyright 2011 © Osa Osobista Stylistka
Design/UX: Dr Thinklove
PM, UX/UI, Webmaster: Tomek Rusiłko
Coding: IT4Business