upload/zespol_gosia_big(1).jpg

Gosia

Małgorzata Kuniewicz. Stylistka. Spec od Visual Merchandisingu, przed którą sklepy nie mają tajemnic.

Gosia o sobie: Moje dwie wielkie pasje to kino i moda. Pierwszą częściowo zrealizowałam kończąc studia filmoznawcze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Drugą pasję realizuję zawodowo - jestem ekspertką do spraw mody. Według mnie każdy człowiek ma swój niepowtarzalny charakter. Moim zadaniem jest poznanie osoby, jej zainteresowań i zajęć zawodowych, a potem ustalenie najbardziej adekwatnego stylu ubioru.

Moje umiejętności wynikają ze szczególnej intuicji i „oka filmowca” oraz wieloletniego zajmowania się ubraniami i modą. Jestem doskonale zorientowana w aktualnych trendach, lecz im nie ulegam bezkrytycznie. Ubranie ma być podkreśleniem osobowości człowieka, jego dopełnieniem, a nie „przebraniem”.

Po ustaleniu z klientem stylu ubrania i budżetu, zakupy są już tylko przyjemnością. Mimo, że każdej osobie poświęcam tyle czasu ile potrzeba, jestem szybka w działaniu.


poznaj opinie klientek o Gosi

W czasie zakupów z Gosią byłam zauroczona uważnością, z jaką wysłuchała moich oczekiwań i niezwykłą sprawnością, z którą tworzyła dla mnie zestawy ubrań.


Agata
Spotkanie z Małgosią z pewnością było dobrą inwestycją.

Bogusia z Warszawy.
Gosiu chciałam Ci serdecznie podziękować za szybkie i bezstresowe zakupy. We wszystkim, co wybrałaś czuję się świetnie.

Katarzyna z Krakowa
Gosia, jak na osobę zdecydowanie młodą, świetnie sobie radzi łącząc takt ze zdecydowaniem, rzeczowością i wyczuciem, bez nadmiernej fascynacji drogimi markami.

Dorota Wirska


Zakupy z taką profesjonalistką to prawdziwa przyjemność a nie męka jak dotąd.

Renata i Karolina
Bardzo przyjemnie jest kiedy ktoś fachowym okiem, znajduje mocne strony Twojego wizerunku i uczy Cię jak je wyeksponować.

Gosia z Krakowa
 
więcej opinii
 

Styl w biznesie

Przeprowadzamy
szkolenia z wizerunku biznesowego dla
pracowników
największych firm.

Dowiedz się więcej

OSA w mediach

Wszelkie donOSY
zebraliśmy w jednym
miejscu.
Oglądaj, czytaj, słuchaj...

Zobacz więcej

Blog Osy

Zapraszamy regularnie na bloga Osy - kilka razy w tygodniu czekają tam na Ciebie nowe posty. Czytaj regularnie porady dotyczące stylizacji i mody oraz felietony Osy.
Zapraszamy na Bloga


Copyright 2011 © Osa Osobista Stylistka
Design/UX: Dr Thinklove
PM, UX/UI, Webmaster: Tomek Rusiłko
Coding: IT4Business