upload/zespol_gosia_big(1).jpg

Gosia

Małgorzata Kuniewicz. Stylistka. Spec od Visual Merchandisingu, przed którą sklepy nie mają tajemnic.

Gosia o sobie: Moje dwie wielkie pasje to kino i moda. Pierwszą częściowo zrealizowałam kończąc studia filmoznawcze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Drugą pasję realizuję zawodowo - jestem ekspertką do spraw mody. Według mnie każdy człowiek ma swój niepowtarzalny charakter. Moim zadaniem jest poznanie osoby, jej zainteresowań i zajęć zawodowych, a potem ustalenie najbardziej adekwatnego stylu ubioru.

Moje umiejętności wynikają ze szczególnej intuicji i „oka filmowca” oraz wieloletniego zajmowania się ubraniami i modą. Jestem doskonale zorientowana w aktualnych trendach, lecz im nie ulegam bezkrytycznie. Ubranie ma być podkreśleniem osobowości człowieka, jego dopełnieniem, a nie „przebraniem”.

Po ustaleniu z klientem stylu ubrania i budżetu, zakupy są już tylko przyjemnością. Mimo, że każdej osobie poświęcam tyle czasu ile potrzeba, jestem szybka w działaniu.


poznaj opinie klientek o Gosi

Gosiu, jesteś super!

Kasia
Dzięki Małgosi odkryłam, że nie trzeba jechać do Londynu czy Paryża żeby świetnie wyglądać

Dorota ze Szczecina
Fachowe wsparcie podczas zakupów to super rozwiązanie - polecam je wszystkim „zakupofobom” i osobom, które uważają, że nic na nich dobrze nie leży

Urszula z Warszawy
Gosia potrafi zindywidualizować każdy zestaw, błyskawicznie dobiera właściwy rozmiar, tuszuje niedoskonałości, proponuje świetne dodatki. Co więcej - jest ciepłą, komunikatywną, błyskotliwą osobą, której praca z klientkami sprawia przyjemność, i z którą bardzo miło spędza się czas.

Agata
Pomiędzy półkami Gosia zachowywała się jak w raju, a dla mnie to byłą istna dżungla.

Filip
Moją Dobrą Wróżką była Gosia, która swoim uśmiechem,sympatią ale przede wszystkim profesjonalnym podejściem do tematu sprawiła, że czułam się wyjątkowo!

Ania
Niesamowite było dla mnie chyba najbardziej to, iż chcąc ukryć moją chudość kupowałam rozmiarowo za duże ubrania, które wcale mi w tym nie pomagały. Zobaczyłam to dopiero jak przymierzałam z Toba te wszystkie moje rzeczy!

Agnieszka
 
więcej opinii
 

Styl w biznesie

Przeprowadzamy
szkolenia z wizerunku biznesowego dla
pracowników
największych firm.

Dowiedz się więcej

OSA w mediach

Wszelkie donOSY
zebraliśmy w jednym
miejscu.
Oglądaj, czytaj, słuchaj...

Zobacz więcej

Blog Osy

Zapraszamy regularnie na bloga Osy - kilka razy w tygodniu czekają tam na Ciebie nowe posty. Czytaj regularnie porady dotyczące stylizacji i mody oraz felietony Osy.
Zapraszamy na Bloga


Copyright 2011 © Osa Osobista Stylistka
Design/UX: Dr Thinklove
PM, UX/UI, Webmaster: Tomek Rusiłko
Coding: IT4Business