szafa

Mega ogromne dziękuję <3
Od ponad 4 lat jestem wielką fanką Osy i Gosi oraz całej firmy OSA Osobista Stylistka. Od ponad 4 lat śledzę ich fanpage na FB, Instagram oraz nawet Pinterest, za każdym razem kiedy pojawiały się książki, od razu je kupowałam. Wiele się z nich dowiedziałam i wiele rzeczy stosowałam podczas regularnego sprzątania szafy oraz zakupów. 
Jednak dopiero teraz zdecydowałam się na tzw. zrobienie szafy przez Gosię i był to bez dwóch zdań jeden z bardziej konstruktywnych dni ostatnio, gdyż po "szafie" uśmiech z twarzy dosłownie mi nie schodził i byłam bardzo podekscytowana, jakbym co najmniej wygrała na loterii :) 
Był to ciężki dzień, 4 godziny przymierzania, segregowania oraz układania. Wywaliłyśmy z Gosią całe mnóstwo ciuchów (obyło się bez płaczu, mimo że wywaliłyśmy jedną przepiękną sukienkę, do tego nietanią), posegregowałyśmy ubrania i porobiłyśmy zestawy. Niby niewiele, ale okazało się w międzyczasie, że tak naprawdę mam wiele ubrań dobrze dopasowanych do swojej sylwetki oraz do mojej karnacji. Co za tym idzie, bardzo mnie to podbudowało i dodało pewności siebie. Niemniej jednak w mojej szafie były takie rzeczy, które były ładne i podobały mi się, ale rzadko w nich chodziłam, bo coś mi w nich nie grało. Dzięki Gosi dowiedziałam się co! I jestem jej przebardzo wdzięczna, bo to niby drobiazgi, ale takie, na które ja bym wcześniej nigdy nie zwróciła uwagi. Podsumowując: przegląd szafy ze stylistką jest naprawdę dla każdego! Zarówno dla tych, którzy faktycznie potrzebują interwencji wprawnego oka stylistki, jak i dla tych, którzy znają swój typ sylwetki, ale czasem coś im nie gra czy też dla takich, którym po prostu dobrze zrobi odświeżenie garderoby. 
Istotnym faktem jest to, że robienie zestawów nie należało w tym wypadku do najłatwiejszych, gdyż jestem wciąż matką karmiącą, a więc musiałyśmy się też trochę ograniczyć do takich ubrań, które nadają się do karmienia. I muszę przyznać, że Gosia poradziła sobie z tym rewelacyjnie. 
Poza tym uczucie radości i satysfakcji, jakie towarzyszy mi od zrobienia szafy jest naprawdę bezcenne :) A do tego wiem, co mam zakupić, żeby dopełnić zestawy :)
Mega ogromne dziękuję <3

Daga
Zakupy i szafa z Gosią

Szafa była bardzo pomocna, jeśli chodzi o mój problem z wyborem ubrań do pracy i łączeniem ich w zestawy, rozwiałaś moje wątpliwości, a kilka zestawów było dla mnie całkowitym zaskoczeniem i odkryciem. Ważna byla tez dla mnie analiza kolorystyczna, bo wreszcie rozwiała moje wątpliwości co do mojego typu urody. Zrobienie listy zakupów było bardzo pomocne i na pewno wykorzystam ten prosty patent, jak będę robić zakupy już sama. (...)

A poza pełnym profesjonalizmem – Twoja pozytywna energia i uśmiech sprawiły, ze fantastycznie czułam się w Twoim towarzystwie!

 

 

Ewa
Polecam gorąco takie spotkanie ze stylistką !

Odwiedziła mnie Małgosia, niezwykle sympatyczna i cudna osoba. Nie ukrywam, że bardzo bałam się tego spotkania, bałaganu w szafie i godzin spędzonych w galeriach handlowych. Szafę zrobiłyśmy szybciutko. Małgosia zaproponowała mi  dużo ciekawych zestawów z posiadanych przeze mnie rzeczy, takich, których sama nigdy bym nie stworzyła. Przy okazji dowiedziałam się, że nie jestem sylwetką K, tylko S. Po czterech godzinach zostałam z pięknie poukładaną szafą. Zakupy zrobiłyśmy szybciutko i bezstresowo dobierając rzeczy do tych, które posiadam już w szafie i tworząc kilka nowych zestawów. Teraz poranki przed pracą są przyjemne-nie muszę wstawać pół godziny wcześniej i zastanawiać się co mam na siebie założyć. Polecam gorąco takie spotkanie ze stylistką !


Kasia z Wrocławia
Bez żalu rostałam się z rzeczami, które mi nie pasują

Dziś jestem po wizycie stylistyki - Marty Harner.
Przejrzenie szafy, pomysły i porady, które mi przekazała przeszły moje oczekiwania. Jestem bardzo bardzo zadowolona.
Jestem zdumiona, ile fajnych rzeczy można wymyślić z wydawało mi się niewielu ubrań z mojej szafy. Marta stworzyła zestawy, jakich nigdy nie wymyśliłabym sama. Jestem pod wrażeniem tego, jak drobiazgi, na które zwracała mi uwagę, zmieniają wygląd całego stroju, jak bawi się kolorami. Sposób, w jaki pokazywała mi co i jak powinnam nosić sprawił, że bez żalu rostałam się z rzeczami, które mi nie pasują. Wszystkie propozycje i pomysły były zgodne z tym, co lubię, w czym będę się dobrze czuła.
Wraz z upływającym czasem moja energia i radość z tego, że mogę wyglądać fajnie, tak jak chciałam, rosła. Poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, co dało mi bardzo duży komfort podczas naszego spotkania. Mam listę rzeczy, z którą należy się udać do sklepu. I w końcu jest to konkretna lista, a nie przypadkowe zakupy.
Pozostaje mi wcielać tą wiedzę w codziennym ubiorze, co niniejszym zaczynam czynić.
Jeszcze raz bardzo dziękuję,

Iwona z Warszawy

więcej

Twoje rady i stylizacje okazały się bardzo przydatne.

Małgosiu, 
Jeszcze raz chciałam Ci podziękować za niezwykłą wizytę i spotkanie nie tylko ze mną, ale i z moją "garderobą" .
W mojej szafie jest teraz sporo miejsca na nowe i mam nadzieję nieprzypadkowe ubrania: Twoje rady i stylizacje okazały się bardzo przydatne. Mam nadzieję, ze kiedyś uda nam się razem pójść na zakupy. Póki co, cierpliwie szukam brakujących elementów garderoby, wskazanych przez Ciebie.

Karolina z Krakowa
Niesamowite było dla mnie chyba najbardziej to, iż chcąc ukryć moją chudość kupowałam rozmiarowo za duże ubrania, które wcale mi w tym nie pomagały. Zobaczyłam to dopiero jak przymierzałam z Toba te wszystkie moje rzeczy!
Rzeczy które wyrzuciłyśmy z szafy już nie ma. Dałam je następnemu pokoleniu :-) Bardzo się dziewczyny ucieszyły, ja również, bo sprawiłam im tym wielką radość!
Dzisiaj mam zamiar wybrać się do paru sklepów po brakujące elementy w mojej garderobie (patrz: ze 2 kolorowe marynarki i koszulki). Niesamowite jak teraz dobrze jest dobierać ubrania. Bo jest ich mniej… i są bardziej kolorowe. Niesamowite było dla mnie chyba najbardziej to, iż chcąc ukryć moją chudość kupowałam rozmiarowo za duże ubrania, które wcale mi w tym nie pomagały. Zobaczyłam to dopiero jak przymierzałam z Toba te wszystkie moje rzeczy!
Agnieszka
Żałuję że nie zrobiłam tego wcześniej.

Dziękuję za niezwykły dzień.To było wielkie przeżycie! Moja szafa ogołocona a ja jestem zachwycona.Okazuje się że w przypadku ubrań mniej może znaczyć więcej! Dostałam dużo wskazówek i wreszcie wiem jaką mam figurę i co do mnie pasuje. Żałuję że nie zrobiłam tego wcześniej. Moje zakupy byłyby rozsądniejsze.Miła jest świadomość że wreszcie panuję nad tym co mam w szafie.Przemiłe profesjonalne spotkanie!Polecam każdej kobiecie.Gdy dziś kompletowałam swój strój uświadomilam sobie że wyglądam bardziej kobieco i dobrze mi z tym.Jeszcze raz wielkie podziękowania.


Monika z Warszawy
Polecam z czystm sumieniem!

Spotkanie z Małgosią z pewnością było dobrą inwestycją. Okazało się że
moja szafa mieści wiele niepotrzebnych rzeczy. Trudno było mi samej
się z nimi pożegnac ale Gosia jedym sprawnym ruchem oddzieliła ziarna
od plew i tym sposobem, mam w końcu jasność co mam w szafie, w jakich
zestawach mogę to nosić a czego mam sie absolutnie pozbyć.
Polecam z czystm sumieniem!

Bogusia z Warszawy.
Jestem przeszczęśliwa!

Jestem pod wrażeniem jak dużo Twoja praca wniosła w moje codzienne dylematy "ubraniowe"
Dziś rano wiedząc co i jak poszło mi ekspresowo :D
Jeszcze raz wielkie dzięki! Jestem przeszczęśliwa!

Gosia U.
Paradoksalnie - nareszcie mam się w co ubrać.

Przyznam, że jestem pod ogromnym wrażeniem sprawczości Doroty. Na moją nową, mocno przerzedzoną szafę patrzę z podziwem i niedowierzaniem. I poczuciem szczęścia. Mając mniej, mam więcej. Paradoksalnie - nareszcie mam się w co ubrać. Żałuje tylko, że nie zdecydowałam się na to wcześniej. No i nareszcie wiem, jakie ubrania kupować, a jakich zdecydowanie unikać. Dorota, bardzo Ci dziękuję za pomoc, miłą i serdeczną atmosferę oraz wszystkie cenne wskazówki.

Hania
Zrobiłam największy shopping w życiu oraz wyrzuciłam swój najstarszy polar (prawie zabytek)

W zeszłym tygodniu miałam przyjemność skorzystać z usługi "szfa" i z każdą chwilą utwierdzam się w przekonaniu, że była to bardzo dobra decyzja. Dzięki profesjonalizmowi Doroty nie tylko zyskałam dużo miejsca w szafie, ale też wyluzowałam trochę swoje podjeście do mody, z którą nigdy nie byłam "za pan brat".

Chciałam podziękować tą drogą Dorocie za cierpliwość, niezłomność i to, że przebrnęła ze mną przez te meandry. Jestem pełna podziwu, że w tak krótkim czasie potrafiła zidentyfikować i ocenić nie tylko wartość poszczególnych sztuk mojej garderoby ale i moje, nawet niewyrażone oczekiwania i wizje samej siebie.

Dorotko, w ten weekend zrobiłam największy shopping w życiu oraz wyrzuciłam swój najstarszy polar (prawie zabytek) - jeszcze raz dzięki, bez Twojej pomocy nigdy bym się na to nie zdecydowała. 

Dorota z Warszawy
Bardzo miłe uczucie:)

Po zakupach wspaniale!! Jestem bardzo zadowolona! Jedynym dylematem jaki mam przed szafą jest pogoda :p ona najczęściej płata figle...
Poukładałam wszystkie odłożone ubrania, żeby było mi je łatwiej wynieść i aż nie mogę uwierzyć ile niepotrzebnych rzeczy tam było i jak one się mieściły... Teraz jak otwieram szafę to wreszcie mam przestrzeń i świeżość! :) Niesamowite jest to, że nawet moi znajomi dostrzegają "jakąś" zmianę :) już dużo razy słyszałam, że świetnie wyglądam :) Bardzo miłe uczucie :)
Odnośnie zakupów to jestem pod wrażeniem Ciebie! Wydawało mi się, że wchodząc do sklepu już wiesz z czym z niego wyjdę :) Przypuszczam, że sama nie wzięłabym wszystkich rzeczy do przymierzalni, i teraz mogłabym żałować! Na przyszłość już wiem, że warto odważyć się przymierzyć :) We wszystkim czuję się bardzo dobrze i o to chodzi :)
Jeszcze raz bardzo dziękuję, to był fantastyczny dzień :D


Marta
Uwielbiam cię, jesteś moim guru stylizacji!

Dorotko, jeszcze raz serdeczne dzięki za zmianę światopoglądu ;) Teraz inaczej patrzę na swoje nogi i figurę. Mój mąż również zaczął inaczej mnie postrzegać. Dziękuję ci za cierpliwość, optymizm jakim mnie zaraziłaś i te kolory oraz awangardę, które wniosłaś do mojej szafy ;) Dzięki tobie czuję się pewniej. Myślę, że dzięki twoim wskazówkom łatwiej mi będzie komponować gotowe zestawy i skończy się epoka chaotycznego kompletowania nie pasujących do siebie części garderoby. Jesteś niezwykle ciepłą osobą od razu poczułam się przy tobie swobodnie, nie mówiąc o komforcie jakim są zakupy z osobistą stylistką, który wyszuka ze sterty ubrań same perełki, idealnie dobrane kolorem i fasonem do figury i typu urody. Dzięki ci za kreatywność i umiejętność dostosowania się do możliwości budżetowych. Uwielbiam cię, jesteś moim guru stylizacji!

Dagmara
We wszystkim czuję się świetnie
Jestem bardzo zadowolona ze swojej metamorfozy. Rodzinie i znajomym też się bardzo podoba. Zakupy z Dorotką były przyjemnością. Ubrania i dodatki dobrane są rewelacyjnie. Moja szafa była bardzo uboga a teraz .... a teraz stoję przed nią i mam dylemat (pozytywny) co założyć,  bo wszystko mi się podoba, wszystko do mnie pasuje i we wszystkim czuję się świetnie. Dorotko dziękuję bardzo za fachowe rady, ale i tak zbieram kasę na następne zakupy wiosenno-letnie, bo zakupy z Tobą to przyjemność. Polecam wszystkim niezdecydowanym.
P.S. Dorotko apaszka rewelacyjna !!! (a pomyśleć że nie chciałam jej przymierzyć )
Pozdrawiam 
Ania z Ustki
Znów wiem, w co się ubrać

Bardzo się cieszę, że miałam okazję zrobić porządek w mojej garderobie z Gosią.

Choć to był mój trzeci kontakt ze stylistką i wydawało mi się, że wiem już prawie wszystko, nauczyłam się nowych rzeczy , a jednocześnie utwierdziłam w niektórych starych przekonaniach.  Gosia, jak na osobę zdecydowanie młodą, świetnie sobie radzi  łącząc takt ze zdecydowaniem, rzeczowością i wyczuciem, bez nadmiernej fascynacji drogimi markami. Znów wiem, w co się ubrać i doceniłam swoje stare rzeczy w nowych zestawach. Zakupy zaś były już tylko kropką nad „i”.

Niezależnie od tego, jak wiele wiemy o ubieraniu się, warto raz na jakiś czas zrobić przegląd szafy ze stylistką, aby obiektywnie spojrzeć na nagromadzone rzeczy w swojej szafie i umiejętnie wprowadzić powiew nowych trendów. Zdecydowanie polecam!

 

Dorota Wirska
To działa lepiej niż jakakolwiek terapia.

Moje ostatnie zakupy wydawały się całkowitą porażką.  Odważyłam się więc zaprosić OSĘ na przegląd mojej szafy. Pani Gosia sprawnie przejrzała jej zawartość. Wyrzuciłyśmy chyba połowę moich ciuchów (bez najmniejszego żalu). Doświadczenie wspaniałe, wręcz oczyszczające. Na pewno umówię się z Panią Gosią na zakupy. Polecam wszystkim.  To działa lepiej niż jakakolwiek terapia.

Krystyna z Targówka
Pracować nad tym, co mam w głowie

Dziękuję Ci jeszcze raz za wczorajszą rozmowę. Strasznie mi pomogła. Uświadomiłaś mi, że zewnętrzenie nie jest tak źle ze mną jak myślałam-bardziej muszę popracować nad tym co mam w głowie (i to sporo). Ale właśnie dzięki Tobie sobie to uświadomiłam. To że ktoś mi mówi ze znajomych, że ładnie wyglądam to jakoś mi się nie chciało zawsze wierzyć. Dziś ubrałam się według Twoich wskazówek i wyszłam z domu zadowolona, bo wiedziałam, że to do mnie pasuje. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Aneta D.

Wymarzona stylistka..... to osoba, która umie dopasować styl bycia do stylu życia. Przede wszystkim to dobry psycholog, zna się na ludziach, umie słuchać i rozpoznać  co w duszy gra u drugiego człowieka. Inga,nic dodać nic ująć chodzący ideał stworzony na miarę najlepszych marek :-)
Dzięki Tobie, na nowo uwierzyłam w siebie i w swoją kobiecość.
Zdjęcia przypominają mi, że  prawdziwe piękno tkwi we wnętrzu
człowieka, ale ubiór pozwala je dobrze zaprezentować.


Osa to pozytywna energia, głowa pełna pomysłów i pełen profesjonalizm

Osa to pozytywna energia, głowa pełna pomysłów i pełen profesjonalizm. 3 godziny zakupów minęły jak 3 kwadranse, a ciuchów nakupiłam jak wcześniej przez 3 miesiące. Nie sprawdziły się żadne moje wcześniejsze obawy o narzucanie stylu czy przesadną egzaltację. Monika przede wszystkim rozmawia, słucha i tłumaczy. Nie ma wciskania rzeczy na siłę, choć potrafi postawić na swoim jeśli wie, że ma racje. Efekty przerosły nawet moje oczekiwania. Pewnie po raz pierwszy wyszłam ze sklepu z przekonaniem, że świat mody nie jest tak przerażający jak mi się wcześniej wydawało, a poza czarnym, brązowym i bordowym istnieją jeszcze kolory. Dzięki Monice otworzenia szafy nie przypłacam już codziennie załamaniem nerwowym:D Taką zakupową terapię polecam każdemu!

Kasia
Kasia
Nareszcie kolory wypełniły moją szafę

Mówi się: nie szata zdobi człowieka. A i owszem, ale patrząc z innej strony, szata źle dobrana potrafi uwypuklić to, co niekorzystne w sylwetce, a dobrze dobrana- odmłodzić nawet o kilka lat. I przecież o to nam wszystkim chodzi- żeby dobrze wyglądać. Jednak nie zawsze potrafimy sami to osiągnąć. Ja nie znosiłam zakupów, więc postanowiłam zaprosić do siebie Osę. Monika przejrzała moją szafę, wskazała mi wszystkie błędy, jakie popełniałam wybierając ubrania dla siebie, podpowiedziała, w jakich kolorach będzie mi dobrze, a potem wyruszyłyśmy na zakupy. Te parę godzin spędzonych w sklepach minęło jak jedna chwila. Zakupy z Osą, to jak zakupy z najlepszą przyjaciółką. Spośród tysiąca rzeczy Monika zawsze wybierała te, w których wyglądałam świetnie. To Profesjonalistka przez duże P! Przymierzałam rzeczy, których sama wcześniej bym nie wybrała i zaczęłam dostrzegać wyraźną różnicę pomiędzy tym, jak się ubierałam i jak powinnam się ubierać. Rzeczy, które kupiłam przy pomocy Osy odmłodziły mnie o kilka lat. Nareszcie kolory wypełniły moją szafę. Polecam wszystkim zakupy z Moniką. Długo się zastanawiałam, zanim zaprosiłam ją do siebie, teraz żałuję, że nie poznałam jej wcześniej.

Asia
Asia
Monikę interesuje to czym się zajmuję, jakie jest moje hobby, czego nie znoszę.

Stylistkę zaprosiłam najpierw do domu. Przejrzałyśmy szafę, wypiłyśmy kawę. Podobało mi się to, że Monikę interesuje to czym się zajmuję, jakie jest moje hobby, czego nie znoszę. Pozwoliło to nam się poznać i uniknąć nieporozumień podczas zakupów. Przegląd szafy ułatwił dobranie nowych ubrań do tych, które już mam. Polecam.

Gosia, studentka
Gosia, studentka
Kobiety na Morzu

Po konsultacjach Kobiety Na Morzu: Wiadomość już z lądu:) Jestem pod wrażeniem! Po Twoim warsztacie panie potrafiły dostrzec walory swej sylwetki i uwierzyć w to, że mogą wyglądać pięknie i kobieco!

Malwina Puchalska
Malwina Puchalska
Profesjonalne spotkanie

Dziękuję, w pełni profesjonalne spotkanie! Z przyjemnością spędzam teraz więcej czasu w garderobie.

Aleksandra Hamerska
Aleksandra Hamerska

zakupy


Witaj Gosiu
Okazuje się, że zakupy ubrań  mogą być przyjemne :)) I że można kupić sukienkę wieczorową w  moim rozmiarze i  w fajnym kolorze -  co wydawało sie niemożliwe !!
Rozpakowałam i poukładałam nowe rzeczy w szafie - nawet kilka z nich mam juz dzisiaj na sobie. Do tej pory nosiłam szare spodnie wiec niby nic sie nie zmieniło  - ale TE szare spodnie sa zupełnie inne :)) po pierwsze czuje jakby troche mi ubyło kilogramów. Co dziwniejsze: odkryłam, że mam 6 butów które do tych nowych spodni pasują ( do poprzednich wcale nie !) 
Już nigdy nie założę tamtych workowatych i za długich .. chociaż zawsze myślałam ze długie spodnie wydłużają nogi :)) 
Jestem zachwycona trenczem ( który chciałam) i kurtką dżinsową ( przy której się opierałam ) I butami , i wszystkim :))
I już marzę o sesji w mojej szafie - dobrze byłoby aby ktoś zdecydowanie poraził mi i spowodował, że wyrzucę te wszystkie " może kiedyś" , " przyda się jak schudnę" 


zakupy z panią Gosią w Galerii Krakowskiej
Pani Moniko,
Wczoraj były zakupy z panią Gosią w Galerii Krakowskiej. Jak zwykle było profesjonalnie, świetne towarzystwo pani Gosi, garderoba to same strzały w 10tkę. Powoli to chyba uzależnienie od zakupów z Osami.
Jeszcze raz dziękuję, że jesteście, bo sprawiacie, że można poczuć się atrakcyjnie i wartościowo bez względu na kształt sylwetki i kilogramy.
Czekam z niecierpliwością na pani książkę.
super zadowolona Ola
"Jestem dobrze ubrana" :) Dziękuję!

Jestem świeżo upieczoną mamą, więc i w zakupach i w ubieraniu się zależy mi na czasie i komforcie. Szkoda jednak byłoby na czas wychowywania dziecka zrezygnować z estetyki :) W czasie zakupów z Gosią byłam zauroczona uważnością, z jaką wysłuchała moich oczekiwań i niezwykłą sprawnością, z którą tworzyła dla mnie zestawy ubrań. Zdążylyśmy zrobić duże zakupy w 3 godziny :) Teraz już rzadko mam wątpliwości w co się ubrać, zamiast myśli: "nie mam w co się ubrać", raczej myślę: "Jestem dobrze ubrana" :) Dziękuję! 


Agata
Wreszcie nie mam dylematów ze nie mam czego założyć tylko którą rzecz wybrać :)

Gosia, dziękuję bardzo za niedzielę, jestem bardzo zadowolona z całego efektu i dostałam juz trochę komplementów! :) wreszcie nie mam dylematów ze nie mam czego założyć tylko którą rzecz wybrać :)

Karolina z Warszawy

więcej

Twoja pozytywna energia i uśmiech sprawiły, ze fantastycznie czułam się w Twoim towarzystwie.

Małgosiu,

bardzo dziękuję za te 2 dni,

 

Szafa była bardzo pomocna jeśli chodzi o mój problem z wyborem ubrań do pracy i łączeniem ich w zestawy, rozwiałaś moje wątpliwości, a kilka zestawów było dla mnie całkowitym zaskoczeniem i odkryciem.

 

Wazna byla tez dla mnie analiza kolorystyczna, bo wreszcie rozwiała moje wątpliwości co do mojego typu urody.

 

Zrobienie listy zakupów było bardzo pomocne i na pewno wykorzystam ten prosty patent, jak będę robić zakupy już sama. Wszystko poszło szybko i sprawnie, a oprócz Twoich pomysłów i wizji mojego wizerunku miałam poczucie, ze słuchasz moich wątpliwości, a ostateczny wybór jest wspólny.

 

No a poza pełnym profesjonalizmem – Twoja pozytywna energia i uśmiech sprawiły, ze fantastycznie czułam się w Twoim towarzystwie.


Ewa
Miłe i bezstresowe:-) zakupy, szybkość działania i mnóstwo rad.

Gosiu,
chciałam Ci bardzo podziękować za miłe i  bezstresowe:-) zakupy, szybkość działania i mnóstwo rad które chyba muszę sobie pospisywać:-):-):-) a przede wszystkim za starania w kierunku "odczarowania kompleksów" :-)  Ubranka są śliczne!!! i takie w moim klimacie za co też jestem wdzięczna.

Dorota z Warszawy.
En positiv opplevelse

Først var jeg skeptisk til tanken på at noen andre skulle plukke ut klær til meg. De klærne som ble plukket ut av Agnieszka hadde jeg aldri sett på om jeg hadde gått i butikken alene. De antrekkene som jeg kjøpte, følte jeg passet godt til min kroppsfasong, og de var fine og komfortable. De kunne brukes både til hverdags og ved litt finere anledninger.
 
Forskjellen på å handle med personlig shopper og på egen hånd, var at jeg nå fant noe pent og nytt, og at disse nye antrekkene kunne kombineres på mange måter. Når jeg handler på egen hånd er det ofte at jeg ikke blir fornøyd, og havner opp med å ikke kjøpe noe. Ved hjelp av en personlig shopper fikk jeg meg nye klær som jeg ble fornøyd med, og jeg følte meg trygg på at det som ble plukket ut passet til meg. Personlig shopper var ærlig og ga meg gode råd og veiledning. En positiv opplevelse.

Renate Tafjord
Jesteś naprawdę niesamowita, a ja czuję się super w ubraniach, które kupiłyśmy.

Gosiu,
Jeszcze raz  serdecznie dziękuję za wspólne zakupy, za cierpliwość i fachowe rady.  Jesteś  naprawdę  niesamowita, a ja czuję się super w ubraniach, które kupiłyśmy. Chciałabym to powtórzyć już dziś, ale pewnie uda się to dopiero za jakiś czas.


Polecam moim znajomym taką usługę - bo niby wiesz co i jak, a jednak Wasze magiczne triki podnoszą samopoczucie!

Małgosiu,

chciałabym Ci podziękować za cudowny czas spędzony na zakupach. Była to dla mnie cenna lekcja nie tylko stylu, ale również zmierzenia się z samą sobą. Dziękuję za cierpliwość i wszystkie cenne rady - już wiem, że obcas dodaje nie tylko centymetrów, ale i uroku.
Polecam moim znajomym taką usługę - bo niby wiesz co i jak, a jednak Wasze magiczne triki podnoszą samopoczucie!
Kasia z Warszawy
Ja jestem zachwycona, mój mąż jest zachwycony, a sąsiadki mi zazdroszczą - czy można chcieć więcej ;)?

Dzień pt. "szafa i zakupy" to była super zabawa i świetna inwestycja! Odzyskałam jakieś 100 wolnych wieszaków, wszystko mam w szafie poukładane, a w telefonie mam 15 zdjęć zestawów na każdą okazję. Poranne ubieranie stało się przyjemnością. Nie miałam pojęcia jaką mam sylwetkę i co do mnie pasuje - teraz wiem i rzeczywiście w zestawach, które dobrała mi Gosia jest mi o niebo lepiej! Uwielbiam moje nowe ciuchy, nowe zestawienia i mój nowy look - czuję się piękniejsza, seksowniejsza i ciekawsza :) Współpraca z Gosią była super - Gosia ma świetne wyczucie i talent modowy, jest szybka, niezwykle zorganizowana, praktyczna i przy tym bardzo sympatyczna. Ja jestem zachwycona, mój mąż jest zachwycony, a sąsiadki mi zazdroszczą - czy można chcieć więcej ;)?

Ewa z Warszawy
Bardzo przyjemnie jest kiedy ktoś fachowym okiem, znajduje mocne strony Twojego wizerunku i uczy Cię jak je wyeksponować.

Bardzo przyjemnie jest kiedy ktoś fachowym okiem, znajduje mocne strony Twojego wizerunku i uczy Cię jak je wyeksponować.
A jeszcze przyjemniej jest, gdy wróci się  z zakupów -gdzie tyle stało się przed lustrem- stwierdzić ,że dobrze czuję się w swoim ciele. Ha nawet mam atuty godne podkreślenia! Wtedy mąż stwierdzający: "Oj, warto było" , to już tylko wisienka na torcie.
Dzięki Gosia.
Dzięki Gosi!

Gosia z Krakowa
Dobra robota!

Już dawno nie widziałam takiego zdziwienia na twarzy moich współpracowników.
Niezły ubaw widzieć ich otwarte buzie i wyraz twarzy "czy to na pewno ona". Możesz wiec sobie pogratulować, dobra robota, wielkie dzięki ;) Do zobaczenie następnym razem i spodziewaj się, kilku nowych klientek ;)


Ania z Warszawy
gdzie to zapisać ?.. Marzena na obcasach!

Miałam napisać jak się uporam z tą rewolucją, która zaszła w moim życiu.
Nie pamiętam czasów, kiedy miałam taki luz w szafie. Poszłam za ciosem i wspólnie z mężem przejrzeliśmy jego ubrania.  Został jeszcze syn. Wszystkie "wyrzucone " ciuchy zapakowaliśmy do worków (6) i muszę przyznać, że nawet nie jest mi ich szkoda.Cały czas jeszcze układam i segreguję. Wywaliłyśmy też skrzynkę butów. Mam nadzieję, że do końca tygodnia uporam się z porządkami. Myślę, że spotkanie z Tobą to była to bardzo decyzja. Natchnęłaś mnie dobrą energią i podniosła mi się moja samoocena. Jeżeli chodzi o szkołę to moje sześciolatki powiedziały jakie pani ma ładne ubranie, a koleżanki spytały czy mamy jakieś święto?, gdzie to zapisać ?..Marzena na obcasach. Mam nadzieję, że wizyty u mnie nie będziesz wspominać jak jakiegoś koszmaru. Jeszcze raz wielkie dzięki. 


Marzena z Warszawy
Będę czekać z niecierpliwością na nasze kolejne spotkanie, bo nigdy przenigdy z tego nie zrezygnuję.

Dziękuję za kolejne wspólne zakupy, był to bardzo miły i owocny dzień. Nie wyobrażam sobie już zakupów bez Was. Warto mieć pewność że cokolwiek wybiorę ze swojej szafy będzie wyglądać dobrze, nie tracę więc czasu na zastanawianie się co z czym połączyć, po prostu to wkładam i wyglądam świetnie, a co najważniejsze za każdym razem inaczej. Dziękuję za piękne sukienki i szorty, jestem gotowa na powitanie lata. Będę czekać z niecierpliwością na nasze kolejne spotkanie, bo nigdy przenigdy z tego nie zrezygnuję.

Ewelina z Warszawy
Było naprawdę super.

Cześć Marta
Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za wspólne zakupy. Było naprawdę super. Nie mogę się napatrzeć na moje nowe ubrania i buty (udało mi się kupić te baletki ktore razem oglądałyśmy) i co chwilę zaglądam do szafy albo przymierzam buty:-). Mojemu mężowi też się bardzo podobają moje zakupowe zdobycze, zwłaszcza sukienka.

Iza z Warszawy.
Czułam się maksymalnie zaopiekowana i nawet odrobinę ucieszona kolejnymi przymiarkami.

Gosiu jeszcze raz bardzo dziękuję za wspólne zakupy. Co prawda po powrocie do domu i obmierzeniu wszystkiego uznałam, że będę się musiała trochę przemóc, żeby włożyć niektóre rzeczy („babcię” i „ptaszki” w szczególności), ale i tak mam co na siebie włożyć!!! No i same zakupy – dla kogoś, kto tak nienawidzi kupować jak ja, to było wybawienie – czułam się maksymalnie zaopiekowana i nawet odrobinę ucieszona kolejnymi przymiarkami. Usługa zdecydowanie warta swojej ceny! Fachowe wsparcie podczas zakupów to super rozwiązanie - polecam je wszystkim „zakupofobom” i osobom, które uważają, że nic na nich dobrze nie leży.
Teraz zaczynam zbierać fundusze na powtórkę!

Urszula z Warszawy
Zakupy z Panią były idealnym prezentem urodzinowym!

Jestem zachwycona zmianą jaką przeprowadziła Pani w szafie mojej mamy! Kolory i fasony są rewelacyjne;)
Zakupy z Panią były idealnym prezentem urodzinowym! Widzę, że moja mama jest bardzo zadowolona i z zupełnie innej perspektywy patrzy na ubrania. Jeszcze raz bardzo dziękuje!


Ola z Warszawy
Polecam i pozdrawiam Pania Dorotę

 "Zakupy ze stylistka Dorotą były dla mnie lekcją pełną cennych wskazówek odnośnie sposobu ubierania się, łaczenia ze soba rzeczy, nadawania nowego charakteru poprzez dodatki. Mój dotychczasowy styl ubierania sie nie zmienił sie radykalnie ale przy kompletowaniu ubrań na dany dzień patrze na zetaw pod innym kątem. Wiem na co zwracać uwagę, co eksponować, a czego nie. Pani Dorota przekonała mnie tez do zakupu kilku rzeczy całkowicie odbiegajacych od mojego wyobrażenia o sobie. Początkowo nie byłem przekonany ale po ich włożeniu czułem się świetnie i wiem że był to bardzo udany zakup. Polecam i pozdrawiam Pania Dorotę."

Włodek P.
Zakupy z Dorotą to bardzo dobra inwestycja w siebie. Gorąco polecam!!!

Chciałabym podziękować Dorocie za pomoc i bardzo owocne zakupy, a także polecić ją wszystkim, kto chce zmienić swoją szafę i wygląd. To profesjonalistka, na zakupach czuje się jak ryba w wodzie, jest pełna energii, poświęca tyle czasu ile potrzeba, służy radą. To bardzo życzliwa i bezpośrednia osoba i oczywiście zna się doskonale na swojej pracy. Ja nie lubię zakupów, wchodząc do sklepu czuje się zagubiona i nie potrafię niczego znaleźć, co mnie szybko irytuję. Z Dorotą zakupy nie były męczące i chociaż mam zastrzeżenia do swojej sylwetki, to się okazało, że są ubrania, fasony, które do mnie pasują. Dorota w ciągu kilku minut miała pełne naręcza ubrań, które pasowały fasonem, kolorem, krojem, rozmiarem do mojej sylwetki. Niesamowite, jakie ona ma wyczucie w doborze kolorów, fasonów i w kształtowaniu całego wizerunku. Okazało się, że mogę wyglądać dobrze, ubrania świetnie leżą, ożywiają moją cerę, uwydatniają te części ciała które powinny, podkreślają atuty i odciągają uwagę od mankamentów sylwetki. Dorota sięgnęła i zaproponowała rzeczy, których nigdy bym nie włożyła. Do tej pory ubierałam się przeważnie na szaro, czarno i brązowo, teraz mam kolorową szafę i dobrze się z tym czuję. Wreszcie mam w co się ubrać i podoba mi się to jak wyglądam. Zakupy z Dorotą to bardzo dobra inwestycja w siebie. Gorąco polecam!!!

Marta
Od czasu zakupów wyglądam bezbłędnie i to nie tylko moje zdanie.

Gosiu nie wiem jak dziękować! Kto by pomyślał, że zakupy mogą tak zmienić podejście kogoś do mody i ubrań. Od czasu zakupów wyglądam bezbłędnie i to nie tylko moje zdanie. Dziękuje za wszystkie rady, które powoli układają się w mojej głowie(trochę tego było). Dziękuje za Twoje kreatywne podejście i przesympatyczną atmosferę na zakupach.

Gosia z Warszawy
Mogę powiedzieć, że dokonała Pani cudu ;)

Pani Doroto,
Bardzo dziękuję za ciekawe inspiracje, dużo praktycznych propozycji i wiele ciepłych słów, które naprawdę poprawiły mi humor i nastawiły pozytywnie do kwestii mojego wyglądu.
Ostatnio życie komplikuje mi pasmo mniejszych i większych porażek, które odbierają mi motywacje do czegokolwiek, ale od naszej „szafy“, postanowiłam podejmować codzienny wysiłek starannego dobierania stroju według Pani zaleceń. To niesamowite, ale faktycznie zaczęłam przyciągać swoim strojem uwagę, i coraz więcej ludzi mówi mi, że pięknie wyglądam. W dodatku sama świetnie się czuję widząc mój nowy wizerunek. Miała Pani absolutną rację, zabawa stylem jest bardzo przyjemna :).  To naprawdę przemiłe i zupełnie nowe doświadczenie. Mogę powiedzieć, że dokonała Pani cudu ;). Mama powiedziała, że też z przyjemnością skorzysta z Pani usług i zmieni coś w swoim wyglądzie i samopoczuciu, bo, jak obie stwierdziłyśmy, jest Pani po prostu niesamowita!
Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję,

Magda
Czuję się Twoim dłużnikiem!

Powiem tylko jedno, a muszę .... jesteś niesamowita! Trudno mi
zaimponować, a Ty to zrobiłaś. Masz talent, dzisiaj kupiłem ubrania na parę lat:). Czuję się Twoim dłużnikiem!

Antoni
Zakupy z Dorotą to ogromna przyjemność.
Zakupy z Dorotą to ogromna przyjemność. To przesympatyczna i ciepła osoba, która z łatwością nawiązuje kontakt i sprawia, że bardzo szybko w jej towarzystwie poczujesz się swobodnie jak z przyjaciółką. W sklepach czuje się jak ryba w wodzie. Niezwykle sprawnie porusza się pomiędzy lasem wieszaków, sprytnie wyłapując ubrania idealnie dopasowane do twojej figury, pod względem kroju i barw. Dzięki ogromnej charyzmie i profesjonalnemu podejściu sprawiła, że moja szafa jest zupełnie odświeżona i nabrała nowych barw. To wspaniałe uczucie czuć sie dobrze i pożegnać się z codziennym dylematem: w co mam dzisiaj się ubrać...? Wszystko pasuje do siebie, dzięki czemu mam nieograniczoną liczbę możliwości. Dziękuje bardzo Doroto. A wszystkim szczerze polecam.


Martyna
Drzwi do pachnącego kolorami ogrodu
Dziękuję za wspaniały dzień pełen wrażeń  i za wszystkie odkrycia  które dzięki Pani stały się moim udziałem. Czuje się tak, jakbym zaczęła nowy rozdział, jakby Pani otworzyła  mi drzwi do pięknego, pachnącego kolorami ogrodu !
Dziękuję za wszystko, za życzliwość i profesjonalizm.
Anna
Od naszych zakupów wszystkie rzeczy wiszą w salonie - bo jeszcze się nimi nie nacieszyłam:)

Może to brzmi banalnie ale dobór kolorów, to, ze wszystko do siebie pasuje, nowy fason spodni i nieoczekiwana długość spódnicy - nie przestają mnie zachwycać. Same zakupy nigdy nie minęły mi tak bezstresowo i komfortowo - o nic nie musiałam sie martwic, ani myśleć ile mam rzeczy, jakie rozmiary itd - bezcenne. I najważniejsze: fantastycznie było  czuć, ze Tobie sprawia to tak samo mnóstwo przyjemności jak mi :)

Ewa
Polecam z całego serca :)

Zakupy z Dorotą to czysta przyjemność :), którą polecam każdemu, szczególnie temu, kto wcześniej takowej przyjemności z zakupów nie miał i traktował je jako zło konieczne. Dorota jest pozytywną i ciepłą osobą, z którą nawiązałam fajną relację, więc miałam wrażenie wspolnie spędzonego dnia jak z przyjaciółką, która dodatkowo doskonale zna się na modzie, wnosi nowe światło do mojego świata zakupów, i zmienia na korzyść nawet najbardziej zastane schematy. Polecam z całego serca :) te małe wielkie zmiany :)

 

Joanna z Warszawy
Kupiłam masę fajnych rzeczy

Kupiłam masę fajnych rzeczy, których wcześniej nie odważyłabym się kupić (pod względem kolorów). Pokazałam ciuszki najbliższym, i bardzo się podobały. Pomimo ograniczeń osobistych za Twoją pomocą udało mi się kupić rzeczy zaplanowane, a nawet więcej, czego się nie spodziewałam :) Zakupy odbyły się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Czułam się jakbym była ze swoją najbliższą koleżanką. Na pewno w niedługim czasie będę chciała to powtórzyć. Dorotko,dziękuje bardzo.

Monika
Dorota odmieniła moją szafę i mnie!
Wczoraj Dorota odmieniła moją szafę i mnie. Najpierw 3 pracowite godziny w mojej garderobie. Przymierzanie, doradzanie, przygotowanie gotowych zestawów ubrań i listy ubrań do kupienia. Dzięki Dorocie pozbyłam się bez żalu rzeczy, które od dawna leżały w szafie i w ogóle nie dodawały mi klasy ani uroku. Każda jej wskazówka była trafna. Na własnej skórze przekonałam się ile może zmienić zmiana koloru i rodzaju dodatków czy odpowiednio dobrany dekolt w sukience. To czego wcześniej nie widziałam nagle stało się oczywiste. Na zakupach Dorota energicznie wybierała ubrania, które ja następnie przymierzałam. Nie mogłam się nadziwić, że pasuje nie tylko rozmiar, ale całość (spodnie+pasek+bluzka+chusta) robi super wrażenie. A najważniejsze - żeby świetnie się ubrać nie musiałam wydać fortuny! Teraz jestem szczęśliwą posiadaczką super ubrań, które pasują do siebie i do mnie:) Wszystkim niezdecydowanym polecam zakupy z Dorotą!!!!!!!!!
Pozdrawiam ciepło
Gosia z Warszawy
Byłem wybrednym i trudnym klientem, który nie znosi zakupów.

Dorota jest nieprawdopodobnie symatyczną kobietą, z którą łapie się
doskonały kontakt od pierwszej chwili. Bardzo ważne było dla mnie to,
że sugerując mi to co powinienem zmienić w swoim ubiorze jednocześnie nie narzucała mi swojej wizji, a badawczo obserwowała co jestem w stanie zaakceptować. Jest świetnym fachowcem, który odpowiada na każde pytanie. Bezwzględnie wyeliminowała z mojej szafy 95% ubrań, co
przyjąłem z absolutną pokorą ufając jej wiedzy co, do której nie mam
żadnych wątpliwości po tym co ze mną zrobiła. Genialnie wyszukuje
kompromisy między tym co lubie, a tym na co nie jestem jeszcze gotowy
podczas zmiany mojego sposobu ubierania się. Byłem wybrednym i trudnym klientem, który nie znosi zakupów. Dzięki Dorocie potrafiłem
zmobilizować się by być aktywnym podczas całego maratonu zakupowego,
który był dla mnie jednocześnie niezwykle cenną lekcją dobrego
stylu. Nie wyobrażam sobie następnych zakupów bez jej pomocy.

Michał z Warszawy
Z wiedzy skorzystam na co dzień i od święta.

Jestem już po porządkach w szafie i zakupach z Panią Dorotą Florek.
Moja szafa wygląda teraz super , wszystko co wezmę w rece i założę na siebie pasuje do siebie i co najważniejsze pasuje do mnie.Dorotka wszystko jasno i prosto wytłumaczyła już wiem co powinnam , co mogę , a czego pod żadnym pozorem nie powinnam nosić.Dotyczy to fasonów i kolorów , a także łączenia ze sobą róznych rzeczy.Oddzielne doświadczenie i super zabawa to zakupy Pani Dorota przekonała mnie do dużo krótszych spódnic i pasków w talii. Efekt jest doskonały a jak nabiorę trochę więcej wprawy to będzie dopiero super.
Bardzo dziękuję za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.Będę z niej korzystać na co dzień i od święta.

Ania Śpiewak
Gdynia
Nareszcie przestałam być niewidzialna

Chciałam serdecznie podziękować za wspólne zakupy i milo spędzony czas. Miałam szczęście i na spotkanie przyszły dwie super dziewczyny, w których towarzystwie czułam się fantastycznie jakbym znała je od lat. Przyznam się szczerze, ze nigdy wcześniej nie kupiłam tylu rzeczy na raz, ale żadnej z nich bym nie oddala. Największe zainteresowanie wzbudza chusta (dzięki Dorotka), a także boyfriendy, które pokochałam od pierwszego przymierzenia (dzięki Gosiu). Jestem bardzo zadowolona, ze zdecydowałam się na te zakupy, to mega doświadczenie, które polecam wszystkim, nareszcie przestałam być niewidzialna. Mam swój styl, który pasuje właśnie do mnie i dobrze się w nim czuje, oglądają się za mną ludzie, którzy jak ja, wyglądają ciekawie i intrygująco, a to jest dla mnie największy komplement i pewność, ze dziewczyny zrobiły super robotę. Myślę, że jeszcze się spotkamy, pozdrawiam. 

Ewelina z Warszawy
Taka terapia stylu powinna być przepisywana przez lekarzy:-)
Zakupy z OSĄ były rewelacyjnym pomysłem! Moi znajomi są olśnieni, chłopak oczarowany, a ja wreszcie czuję się dobrze we własnej skórze. Dzień z Gosią był niezwykle przyjemny - zakup ubrań sprawia mi zazwyczaj mnóstwo kłopotów, nie mogę dobrać rozmiaru, fasonu, koloru; zazwyczaj wychodzę z niczym - w tym wypadku wszystko przebiegło sprawnie, szybko, po prostu profesjonalnie. Gosia potrafi zindywidualizować każdy zestaw, błyskawicznie dobiera właściwy rozmiar, tuszuje niedoskonałości, proponuje świetne dodatki. Co więcej - jest ciepłą, komunikatywną, błyskotliwą osobą, której praca z klientkami sprawia przyjemność, i z którą bardzo miło spędza się czas. Taka terapia stylu powinna być przepisywana przez lekarzy:-). Obiecuję sobie, że to nie był ostatni raz - poproszę Gosię o pomoc także w następnym sezonie. 

Polecam, 100% satysfakcji!

Agata
Oska - jesteś Boska!

Dzieki raz jeszcze i chyba łapię o co Ci chodzi z tym sportem i kolorami ::))))
Dzięki Oska - jesteś Boska!

Beata
Zakupy w Paryżu

Monika bardzo serdecznie dziękuję za zakupy w Paryżu. Dla mnie to był wspaniały dzień chociaż troszkę ciężki. Jednak udane zakupy i nowa „JA” rekompensują wszystko. W dzisiejszej stylizacji czułam się świetnie!!!! Fajne ubranie naprawdę poprawia nastrój a niekończące się komplementy od męża to największa radość :-) DZIĘKUJĘ

Agnieszka
Od jutra zaczynam eksperymenty ubraniowe:)))
Chciałbym Ci bardzo podziękowac za dzisiejszy bardzo bardzo miły dzień w towarzystwie uroczej,  przesympatycznej i przede wszystkim bardzo profesjonalnej Personal Shopperki, jak również za bardzo udane zakupy. Jestem pewien ze bez Ciebie nabywanie drogą kupna rzeczy użytkowych w postaciu ubrań :) byłoby zupełnie czyms innym.
Jestem bardzo zadowolony, chociaż nigdy w życiu w ciągu jednego dnia nie kupiłem tylu ciuchów :) Dziękuję za cenne rady. Starałem się coś zapamiętać:) Od jutra zaczynam eksperymenty ubraniowe:)))  Jeszcze raz wielkie dzięki.
Darek
Fachowo, kompetentnie i bezstresowo :-)

Po zrzuceniu paru kilo w nagrodę postanowiłam odświeżyć swoją szafę korzystając z pomocy profesjonalistek. Wybór padł na zespół OSY a konkretnie na Gosię.

I to był strzał w dziesiątkę. Gosia to osoba, którą od razu się lubi – uśmiechnięta, serdeczna a przy tym bardzo profesjonalna.

Zakupy przebiegły sprawnie i szybko. Każde wejście do sklepu kończyło się jakimś zakupem i to zakupem bardzo udanym, którego ja sama bym nigdy nie dokonała. Teraz nie mogę wyjść z zachwytu nad moim odświeżonym wizerunkiem i już zbieram środki na następny raz.

Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ i do zobaczenia wkrótce.

Monika z Warszawy.
Gosia jest SUPER !!!!!!!!!!!!
Gosia jest SUPER !!!!!!!!!!!! Będąc na zakupach z Gosią czułam się tak, jakby na zakupach
 towarzyszyła mi bardzo dobra koleżanka, która uwzględniając moje indywidualne 
upodobania potrafiła mi tak doradzić, że w wybranych modnych kreacjach czuje się dobrze 
i naturalnie. Dziękuję :-)
Ania
Przyjemność, a nie męka...
Chciałabym w imieniu swoim i Karoliny bardzo podziękować za mile spędzony czas i super rzeczy, które Pani dla nas wybrała. Jesteśmy bardzo zadowolone z nowych zestawów ubrań. Zakupy z taką profesjonalistką to prawdziwa przyjemność a nie męka jak dotąd.
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na wiosennych zakupach!
Renata i Karolina
Efekt rewelacyjny

Bardzo dziękuję za wspólne zakupy. Gosia to przemiła osoba, która doskonale zna się na tym co robi. Z pozornie bardzo prostych rzeczy, wie jak wybrać te najodpowiedniejsze dla sylwetki i jak je ze sobą sensownie zestawić. Efekt rewelacyjny.  Szczerze polecam, nawet nie wiem,kiedy minęło tych kilka zakupowych godzin

Edyta
cache/iwp_resize_70_12_6135.jpg
Osobista stylizacja jednym z trendów w portalu www.trendwizor.pl

Usługa osobista stylizacja została wybrana przez zespół ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego jako przykład jednego z trendów w pierwszym portalu z polskimi trendami www.trendwizor.pl.

Portal TRENDWIZOR to internetowy trendbook. Składa się na niego kilka nurtów i kilkadziesiąt powiązanych z nimi trendów.

NURTY grupują wokół siebie TRENDY mające często wspólne korzenie, u podłoża których leżą podobne zjawiska społeczne, gospodarcze, czy cywilizacyjne. Ambicją autorów było ukazanie ich na polskich przykładach i w kontekście polskiego rynku. Usługa osobista stylizacja w doskonały sposób ilustruje jeden z trendów zachowując walor jakim jest „polskość”.

Dzięki współpracy IWP z osobami takimi jak Monika Jurczyk Osa portal Trendwizor stał się bogatszym i niezbędnym narzędziem pracy dla przedsiębiorstw usługowych i produkcyjnych, sieci handlowych, projektantów i studiów projektowych, agencji reklamowych oraz domów mediowych. 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego
Zakupy z Wami zmieniają nie tylko szafę ale też życie:)

Właściwie mój e-mail ma za zadanie utwierdzić Was w słusznym
przekonaniu (które mam nadzieję macie), ze to rewelacyjna działalność.
Takie zakupy, z jakich wraz z mężem skorzystaliśmy zmieniają nie tylko
szafę ale też życie:) Patrząc na siebie w lustro, mamy ochotę ciągle
się uśmiechać - a to jest bezcenne.
Ze swojego oddziału w Trójmieście możecie być dumne podwójnie, bo
Dorota to nie  tylko świetna stylistka, ale też doskonały psycholog:)
Zakupy z nią to prawie czysta przyjemność. Prawie, bo dla mnie zakupy
to generalnie katorga.:)

Gosia z Trójmiasta
Odkrywanie siebie w zupełnie nowej wersji
Było super !!! Fantastyczna zabawa i na nowo odkrywanie siebie w zupełnie nowej wersji. Ciuchy na mężu i na znajomych zrobiły, i nadal robią wrażenie. Praktycznie codziennie spotykam się z wyrazami uznania. Szczególnie kiecki robią wielkie "wow", albo może ja w nich :) 
Mam nadzieję, że to nie był nasz pierwszy i ostatni raz :) wspólnie na zakupach.
Marta
Proporcje... w myśleniu o sobie i swojej sylwetce.

Gosia przywróciła mi proporcje.. w myśleniu o sobie i swojej sylwetce. To osoba bardzo kompetentna i szalenie miła, dzięki czemu zakupy z nią przebiegają w świetnej atmosferze. Namówiła mnie na rzeczy, po które nigdy bym nie sięgnęła i okazało się, że to ona ma rację, bo te nowe doskonale odzwierciedlają mój temperament i czuję się w nich doskonale. Pierwszy raz mam odwrotny problem zamiast „nie mam co na siebie włożyć” - „nie wiem, co” :) Gosiu, jeszcze raz dziękuję!  

Asia z Krakowa

Inga jest profesjolana, bardzo sympatyczna, a zakupy z nią to czysta przyjemność! Potrafi idealnie dobrać ubiór do każdej sylwetki podkreślając przy tym jej atuty a tuszując mankamenty. I najważniejsze!! Podobnie jak ja, szybko
podejmuje decyzje a co za tym idzie zakupy nie są męczące lecz
przyjemne! :) Gorąco polecam zakupy z Ingą! :)

Ewelina z Tarnowa
Wymarzona stylistka.....

Wymarzona stylistka..... to osoba, która umie dopasować styl bycia do stylu życia. Przede wszystkim to dobry psycholog, zna się na ludziach, umie słuchać i rozpoznać  co w duszy gra u drugiego człowieka. Inga, nic dodać nic ująć chodzący ideał stworzony na miarę najlepszych marek :-)
Dzięki Tobie, na nowo uwierzyłam w siebie i w swoją kobiecość.
Zdjęcia przypominają mi, że  prawdziwe piękno tkwi we wnętrzu
człowieka, ale ubiór pozwala je dobrze zaprezentować.

Marta z Warszawy
Polecam wszystkim którzy tego jeszcze nie spróbowali.

Jestem 100% kobietą, ale zakupy dla mnie to koszmar.Nigdy nie wiem co
kupić, w czym dobrze wyglądam, jaki kolor wybrać , albo co bedzie
pasowac do tych spodni..czy tez spódnicy.Gdy wchodzę do sklepu dostaję
gęsiej skórki i dopada mnie zniechęcenie bo nie wiem co mam wybrać. W
rezultacie kupuje zazwyczaj rzeczy które niestety nigdy nie zobaczą
światła dziennego:/
Tak bylo do momentu , kiedy nie poszłyśmy na zakupy z Ingą. Wreszcie
mogłam sobie spokojnie siedzieć w przymierzalni i czekać aż moja
osobista stylistka, wybierze dla mnie coś fajnego.
Zawsze zastanawiam sie jak ona to robi -  po prostu  wybiera rzeczy
które idealnie do mnie pasują.Potrafi świetnie doradzić jak komponować
stroje, dobierać dodatki i  co zrobić aby poczuć sie naprawde kobieco.
Polecam wszystkim  którzy tego jeszcze nie spróbowali. Dzięki Indze
zakupy stają sie o wiele prostsze.

Ania z Nowego Sącza
Świeżość w ubiorze i sercu.

Dzięki Małgosi odkryłam, że nie trzeba jechać do Londynu czy Paryża żeby świetnie wyglądać. Tych kilka wspólnie spędzonych godzin rewelacyjnie odświeżyło moją garderobę.  Wiele rzeczy wybranych przez Małgosię wcześniej bym nie kupiła. Jeszcze w drodze do przymierzalni "kręciłam nosem", ale wystarczyło ubrać daną rzecz, a na mojej twarzy pojawiał się ogromny uśmiech. A najfajniejsze jest to, że teraz codziennie rodzinka i znajomi mówią mi że wyglądam rewelacyjnie. 
Jeszcze raz WIELKIE dzięki i życzę Ci Małgosiu dalszych sukcesów.

Dorota ze Szczecina
Niedługo ponownie się spotkamy!

Bardzo polecam zakupy z tak doświadczoną stylistką, która bez problemu trafnie dobiera wszelkiego typu spódniczki, spodnie, bluzki i co tylko sobie zamarzycie.Serdecznie polecam i mam nadzieję, że niedługo ponownie się spotkamy!

Marta z Krakowa.
Fiolet i szmaragd

Chciałabym po raz kolejny podziękować za zakupy i porady. Musze przyznać, iż świetnie się czuje w tych nowych kolorach typu fiolet czy szmaragd! Już nie wspominając, ze zniknął codzienny problem w co się ubrać i jak połączyć te kolory. Wiec pewnie do zobaczenia w sezonie wiosenno letnim.

m.
m.
Zakupy ze stylistką są stworzone dla mężczyzn

Zakupy ze stylistką są stworzone dla mężczyzn. Jeśli facet wybierze się z Osą na zakupy, to: 1) już nigdy więcej nie pójdzie bez niej na zakupy, 2) poczuje dużą ulgę w swoim życiu. Zakupy ze stylistką są stworzone dla mężczyzn Zwłaszcza dla facetów, którzy nie koniecznie przepadają za długimi wędrówkami po galeriach handlowych, wyszukiwaniu rzeczy, dobieraniu rozmiarów, przymierzaniu, dopasowywaniu kolorów… generalnie za zakupami! Zakupy z Osą były przyjemnością (mówię to jako facet, dla którego zakupy zawsze były największą karą!). Można je opisać w trzech słowach: szybko, sprawnie i profesjonalnie. Po galerii poruszaliśmy się przemyślaną trasą, wstępując dokładnie do takich sklepów, w których były rzeczy jakby szyte na miarę dla mnie. Moim zadaniem było tylko przymierzanie i decydowanie czy kupić coś rewelacyjnie pasującego do mnie lub coś dużo lepszego niż rewelacyjnie pasującego. Każda jedna rzecz proponowana przez Panią Monikę była strzałem w dziesiątkę. No i Osa przekonała mnie do tego, żeby ubierać się odważniej i w inne kolory niż szary i czarny ,) Od tamtych zakupów nie idę nic kupować samemu. Lepiej raz na jakiś czas ale zrobić większe zakupy i kupić dokładnie to co potrzeba, co pasuje do mnie, do mojego stylu pracy i życia oraz do całej szafy, którą p. Monika może rozbudowywać z każdymi kolejnymi zakupami. Warto wspomnieć, że kupiłem od butów, przez spodnie koszule, marynarki, krawaty, garnitur, kurtkę a skończywszy na okularach oraz rękawiczkach i czapce ? Można kupić wszystko i na z wszystkim jest tak samo – jest dobrane do sylwetki, upodobań i stylu.

Michał P.
Michał P.
Poczucie własnej wartości

Twoje rady są nieocenione, wielkie dzięki za świąteczne wskazówki :) Chciałam, żebyś wiedziała, że zakupy z Tobą w niezwykły sposób wpłynęły na moje poczucie własnej wartości. To co wyniosłam ze spotkania z Tobą jest nieporównywalnie większe od toreb, które wpakowałyśmy do auta.

Aśka
Aśka
Przyjemność z wydanej kasy

kupiłam wszystkie wybrane ciuchy - i wcześniej nie przypuszczałam, że wydanie dużej kasy na ubrania może sprawić taką przyjemność :)

Magda Nowak
Magda Nowak
Mam alergię na zakupy

Mam alergię na zakupy. Nie znoszę sklepów, a im większe tym cierpię bardziej. Już od samego wejścia zaczyna boleć mnie głowa i chcę uciec jak najszybciej. Z Moniką wszystko wyglądało inaczej. W sklepie spędziliśmy 2, 3 godziny i okazło się że w zasadzie bez mojego zaangażowania w to co się wokół mnie dzieje kupiłem fajne ciuchy na kolejne kilka miesięcy. Pierwszy raz od długiego czasu opuściłem sklep z przeświadczeniem że nie straciłem czasu oraz wydałem pieniądze właściwie, na rzeczy, w których będę się dobrze czuł i dobrze wyglądał. Szkoda, że nie poznałem Moniki wcześniej.

Aleksander Bochenek, fotografik
Aleksander Bochenek, fotografik
Profesjonalizm OSY

Monika pokazała mi, co powinnam zmienić w moim sposobie ubierania i jakie rzeczy powinnam wybierać. Zaczęłam zwracać większą uwagę na to co noszę, czy dobrze w tym wyglądam i czy dobrze się w tym czuję. Pokazała mi też, że istnieją kolory!!! :D Spędziłyśmy baaaaaardzo miłe popołudnie! Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu OSY i jej zrozumienia dla...kieszeni studenckiej!,-))

Aga
Aga
300 km w jedną stronę

Do dnia kiedy spotkałem się z Osobistą Stylistką OSĄ dokonywanie zakupów odzieżowych uważałem za zło konieczne, nigdy nie byłem z nich w 100% zadowolony. W końcu zdecydowałem się skorzystanie z usług Personal Shopper’a. Nawiązałem kilka kontaktów telefonicznych i wybór był jednoznaczny - OSA. Pokonałem ponad 300 km (w jedną stronę ) by spróbować zakupów właśnie z OSĄ. Rzeczywistość przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Po kilkunastu minutach od spotkania czułem się jakbyśmy znali się od co najmniej kilku lat, nie było żadnych barier, żadnego spięcia, pełen luz. Dzięki Niej okazało się nagle, ku mojemu pełnemu zdumieniu, że kolorystyka ubioru, którą uważałem za generalnie nie pasującą do mojej osoby świetne do mnie pasuje, że nie trzeba wieków by przeczesać skutecznie zasoby zgromadzone w sklepach, że robienie zakupów może sprawiać dużą przyjemność! Prócz udanych zakupów uważam także, że czas spędzony w towarzystwie OSY, dzięki jej inteligencji i nieustającemu, mimo zmęczenia, poczuciu humoru, za bardzo mile spędzony. Myślę, że bez cienia wątpliwości, mogę polecić usługi OSY nawet najwybredniejszym zakupowiczom. Dziękuję i proszę o jeszcze! PS Mimo faktu, że zakupy miały miejsce wczoraj, mam już wielką chętkę na kolejny wypad

Marek
Marek
Niezależnie czy kupujemy razem dżinsy …

Niezależnie czy kupujemy razem dżinsy i mamy na to 15 minut, czy szukamy odpowiedniej na wielkie wyjście kreacji i dodatków Monika zawsze traktuje to bardzo profesjonalnie. Ma dużo cierpliwości, ale jest wymagająca- nie pozwoli kupić czegoś jeśli nie jest na 100% pewna tej decyzji. Zawsze mówi prawdę, szczerze ale delikatnie sugeruje w czym nie wyglądam najlepiej. Mam do niej pełne zaufanie, wiem, że nie kupiłaby nic w czym nie czułabym się dobrze. Brawo za wyczucie.

Ewa, graficzka
Ewa, graficzka
Sama przyjemność

Zakupy z Moniką to sama przyjemność. To ona wynajduje odpowiednie ubrania i donosi je do przymierzalni. Nie narzuca swoich pomysłów, a tego bałem się najbardziej.

Michał, pracownik banku
Michał, pracownik banku
Dzięki tym zakupom jestem pewna siebie

Dostałam nową pracę. Nowi ludzie, nowe wyzwania. Postanowiłam skorzystać z usług OSY, żeby mieć pewność, że to co kupię będzie odpowiednie do pracy a zarazem podkreśli moje kompetencje i osobowość. I udało się. Byłam zaskoczona tym, że Monika zna się także na zasadach ubioru biznesowego. Dzięki tym zakupom jestem pewna siebie, swojego wyglądu i nie muszę się nad tym zastanawiać prowadząc ważne spotkanie czy prezentację.

Barbara
Barbara
Dobór ciuszków bardzo trafny - zdecydowanie odmłodniałam.

Miałam okazję korzystać z doradztwa Niny. Była u mnie na przeglądzie szafy. Byłyśmy również razem na zakupach. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Profesjonalne podejście ale i na luzie. Nie czułam się ocenianą, nie patrzyła na mnie z góry. Nina pomagała zrozumieć co jest dla mnie ok a co trzeba odpuścić. Mimo, że jest ode mnie dużo młodsza potrafiła wczuć się w mój wiek. Dobór ciuszków bardzo trafny - zdecydowanie odmłodniałam. Dziękuję i polecam!

Agnieszka Raniszewska
Agnieszka Raniszewska
Takie zakupy uzależniają!

Na urodzinach naprawdę błyszczałam a komplementy sypały się z każdej strony :) Tak byłam zadowolona z kupionej garderoby, że nie rozstawałam się z nią wcale! Zrobiłam 2 podejścia do samodzielnych zakupów ale powiem Ci, że chodzę szukam... niby wiem co, jakie kolorym ale nie ma Ciebie :) Jednak takie zakupy uzależniają !

Alicja
Alicja
Nawet Panowie zauważyli zmianę kolorystyki

Dorotko, jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję. Dzisiaj wystąpiłam w pracy w moim nowym zestawie (spodnie, koszula, marynarka, szal-nawet udało mi się go jako tako ułożyć, no i biżuteria). Wszystkim bardzo się podobałam. Nie było osoby, która nie zwróciłaby uwagi na te moje, nowe kolory - nawet Panowie zauważyli zmianę kolorystyki :) - czyli......... warto było !!!

Jolanta K.
Jolanta K.
Dobra decyzja

Zmianę zauważyli wszyscy :-))) Mamie się w końcu przyznałam do zakupów z Tobą :) Jest zachwycona nowymi ubraniami :) Całe lata czekała aż będę nosić sukienki i nie może uwierzyć że w końcu się przekonałam ,))) Kiedyś sprezentuję jej zakupy z Tobą, żebyś zrobiła z niej super babcię :-))) Kalosze kocham miłością wielką. Od razu polubiłam deszczową pogodę :))) W pracy tez dziewczyny zauważyły zmianę, wszyscy mówią ze pięknie wyglądam. Ja też sama czuję, że wraz z nowymi ubraniami odżyłam. Niesamowite jak takie zwykłe zakupy mogą podziałać na psychikę ,))) I nie mogę się doczekać kolejnej wypłaty żeby skoczyć po tą całą resztę wybranych ubrań ,)) I jestem ciekawa czy poradzę sobie z samodzielnymi zakupami i czy będą równie udane ,) To była zdecydowanie jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam ostatnio :-)))) Dzięki, dzięki, dzięki!!!!!!

Emilia O.
Emilia O.
Przekonała mnie do sukienek i do dodatków

Jestem bardo zadowolona z zakupów z Dorotą. Zna się na swojej robocie, jest miłą i cierpliwą osoba. Przekonała mnie do sukienek i do dodatków. Na pewno będę chciała wiosną uzupełnić garderobę letnimi ubraniami, więc się do Doroty odezwę (być może z moim mężem).

Aneta
Aneta
Pełna satysfakcja

Jeśli chodzi o zakupy z Panią Dorotą jestem w pełni usatysfakcjonowana! To bardzo miła i taktowna osoba znająca się na rzeczy. Zostałam potraktowana bardzo profesjonalnie. Chętnie skorzystałabym jeszcze nie raz, z tak przyjemnie spędzonego czasu bo można się uzależnić :-)

Alicja
Alicja
Wiem jakich fasonów i kolorów szukać

Chciałabym bardzo podziękować stylistce Dorotce za wspaniale spędzony dzień i rewelacyjne zakupy. Otrzymałam od Dorotki cenne uwagi dotyczące mojej sylwetki. Wiele rzeczy, które kupiłam z Dorotką wcześniej bym ich nawet nie przymierzyła. A teraz nosze je z dumą. Doradziła mi w skompletowaniu garderoby na wiosnę. Od tej pory robie zakupy z przyjemnością nie boje się bawić kolorami, zakupy zajmują mi mniej czasu, gdyż wiem, jakich fasonów i kolorów szukać. Przyjaciółki stwierdziły, że przeszłam metamorfozę. Polecam wszystkim zakupy z Dorotką.

Anna Jastrzębska
Anna Jastrzębska z Gdańska, lat 38, menadżer restauracji
Zdecydowanie poprawia humor

Zakupy z Ingą to świetna zabawa i fajne ciuchy. Wyszuka, dopasuje, fachowo oceni i pomoże w przymierzalni. Cierpliwie wysłucha, rozwieje wątpliwości, podpowie, co jest modne i co podkreśla sylwetkę. Zdecydowanie poprawia humor!

Paula z Krakowa
Paula z Krakowa
Nowy Ja

Nie myśl o tym jak przyjemnie było by spędzić fascynujący dzień na zakupach z Ingą, przekonać się jak możesz odmienić swój wygląd zewnętrzny i sprawić sobie kilka prezentów, takich jak, odciążenie swojej głowy od zakupów, kilka oryginalnych ciuchów w szafie, które Cię odmłodzą i poprawią samopoczucie, a Twoi znajomi powiedzą... łał :) im szybciej się na takie zakupy zdecydujesz, tym więcej czasu zostanie Ci na cieszenie się nowym Ja.

36 lat, przedsiębiorca
Krzysiek
Szybkie i bezstresowe zakupy

Gosiu chciałam Ci serdecznie podziękować za szybkie i bezstresowe zakupy, naprawdę nie sądziłam, że to możliwe. We wszystkim, co wybrałaś czuję się świetnie.

Katarzyna z Krakowa
Katarzyna z Krakowa
Po zakupach czuję się bardzo atrakcyjne.

Kiedyś wydawało mi się, że nie ma ubrań dobrych dla mojej sylwetki po zakupach z Gosią zmieniłam zdanie. Nowe kolory, do których nie byłam przekonana odmłodziły mnie a fasony sprawiły, że czuję się bardzo atrakcyjne.

Paulina
Paulina
Czuję się bardzo dobrze w nowych rzeczach, porzuciłam ukochaną czerń, i nie żałuję!

Cieszę się że zdecydowałam się na zakupy z Małgosią. Czuję się bardzo dobrze w nowych rzeczach, porzuciłam ukochaną czerń, i nie żałuję! Na pewno skorzystam jeszcze nie raz z zakupów ze stylistką.

Alicja z Poznania
Alicja z Poznania
Mój partner stwierdził, że od czasów zakupów promienieję

Nigdy nie wiedziałam w czym mi dobrze. Nie potrafiłam robić sama zakupów. Od jakiegoś czasu myślałam, żeby wybrać się na zakupy ze stylistką. W końcu przy okazji zmiany pracy zdecydowałam się i to był strzał w dziesiątkę!!! Po zakupach z Gosią, którą gorąco polecam, czuję się odmłodzona i o wiele bardziej pewna siebie. Gosia wybierała dla mnie rzeczy, po które bym nigdy sama nie sięgnęła, w zestawieniach kolorystycznych, których sama bym nigdy nie połączyła, a jednak po przymierzeniu okazywało się, że wyglądam w tym świetnie. Jeśli jednak coś mi się nie podobało lub nie czułam się w czymś za dobrze Gosia szanowała moje zdanie i szukał czegoś innego. Największym komplementem po zakupach z Gosią było to kiedy kilka dni później mój partner stwierdził, że od czasów zakupów promienieję :) Bardzo Ci dziekuję Gosiu!! Na pewno wrócę, mimo że już wiem, co powinnam nosić a czego nie!!


Agnieszka

metamorfoza


Dobry wieczór,dotarłam do domu.

Bardzo dziękuję za dzisiejszy dzień,za uśmiech i za najpiękniejszy komplement - nigdy od nikogo nie usłyszany - tylko od Ciebie - powiedziałaś do mnie : masz ładne nogi.

Iwona
Jesteś genialna :)

Hej, pragnę donieść, że wszyscy zachwyceni moim nowym lookiem! Zwłaszcza fryzura zrobiła furorę. Poza tym, patrze na te swoje ciuchy, w które się mieszczę i naprawdę do głowy przychodzi mi zaskakująco dużo różnych zestawień. Jesteś genialna :)


Klaudia z Warszawy
Dzieki Tobie , twojej osobie te dwa dni spędziłam rewelacyjne, dziekuje.

Witam Cię moja droga:)
W sumie tak szybko sie rozstalysmy, ze nie zdążyłam ci podziękować, wiec dziekuje! :)za bardzo miły dzien na zakupach ( nauczyłas mnie wsadzać bluzki do środka:))) haha ) i za 2 dzien, który byl czymś o czym marzyłam od dawna. Dzieki Tobie , twojej osobie te dwa dni spędziłam rewelacyjne, dziekuje.
Szafa, odrazu pozbyłam sie góry rzeczy w których wiem , ze nie bede dobrze wygladała :) pozostały te , które razem kupiliśmy i pare staruszków :)))
Sesja, Alicja okazała sie świetna osoba i mega profesjonalna :) zdjecia sa super. A i Pani Bożenka od makijażu ;))) rewelacja
Elwira  mój maż padł ,tak mu sie podobaja moje włosy :)))

Pozostaje mi życzyć Tobie sukcesów w pracy i moze do zobaczenia :))))

Agnieszka Warszawa
Metamorfoza w Krakowie
Chcę bardzo podziękować za przeprowadzenie mojej bardzo udanej metamorfozy, w Krakowie przez panią Małgorzatę. Całe nasze spotkanie zarówno w studio fryzjerskim jak i na zakupach przebiegało profesjonalnie. Efekt całości przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Zakładam, że nie skończy się na tym jednym spotkaniu z panią Małgosią i będą jeszcze wspólne zakupy na kolejne pory roku.
Zmiana na zewnątrz daje siłę do zmian na lepsze w sobie :-)
Pozdrawiam serdecznie i gratuluję tak profesjonalnego i przesympatycznego pracownika.

Aleksandra

więcej

Nowe środowisko, nowe otoczenie to pomyślałem nad zmianą i siebie.

Nowe środowisko, nowe otoczenie to pomyślałem nad zmianą i siebie. Na początku miałem lekkiego stracha przed metamorfozą, jak to facet... Na początku wizyta u fryzjera, aż się zdziwiłem że z moich włosów może wyjść coś takiego, byłem w szoku (w pozytywnym sensie). 
Po fryzjerze czas na zakupy, nie należę do osób, które chodzą po sklepach itp, a z Gosią mi się spodobało. Jak weszliśmy do Galerii to Gosia od razu wiedziała gdzie trzeba iść. Pomiędzy półkami Gosia zachowywała się jak w raju, a dla mnie to byłą istna dżungla. Nie minęło parę minut, a ja miałem ręce pełne ubrań. Potem przymiarka. Od razu po założeniu widać było w oczach Gosi pełen profesjonalizm a mianowicie, "to pasuje", "to już odniosę", "to za duże", "przymierz do tego jeszcze to". 
Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony i pozytywnie zaskoczony tymi paroma godzinami.
Jakbym sam tam był to nic aż tak dobrego bym nie znalazł. Jeszcze kiedyś skorzystam zapewne z waszych usług.

Filip
BOSKO!

Doskonale ćwiczenie, polecam wszystkim: szybko, sprawnie, estetycznie, dziewczyny rozwiazaly moje problemy w ciuchami w jeden dzień. W życiu bym sama nie wpadla ile fajnych rzeczy można dobrać zupelnie bez stresu i wygladać BOSKO !

Iza z Warszawy
Idąc za swoim marzeniem postanowiłam przeżyć przygodę pt. "Metamorfoza"

Idąc za swoim marzeniem postanowiłam przeżyć przygodę pt. "Metamorfoza". Moją Dobrą Wróżką była Gosia, która swoim uśmiechem,sympatią ale przede wszystkim profesjonalnym podejściem do tematu sprawiła, że czułam się wyjątkowo! Przed wyjściem na zakupy miałam przyjemność zmienić swój image w Salonie Fryzjerskim "Claudius Hair Treser Team" gdzie fantastycznie zajęły się mną Monika (fryzura) oraz Karolina (makijaż). Podczas zakupowego szału Gosia donosiła kolejne zestawy a ja mierzyłam, mierzyłam i mierzyłam aż...opadłam z sił. Zmęczona ale zadowolona odeszłam w "siną dal" z torbami pełnymi pasujących do mojej sylwetki rzeczy oraz myślą, że to PIERWSZY lecz NIE OSTATNI raz :) Pozdrawiam serdecznie cały Zespół życząc wielu usatysfakcjonowanych Klientek! 
Ania

Ania
Chciałabym bardzo podziękować za efekty metamorfozy !!!

Czuje sie super, jeszcze nigdy sie tak dobrze nie czulam wychodzac chociazby na spacer czy na zakupy.

Wszystkie ciuszki pasuja idealnie.  Mozna powiedziec, ze Gosia stworzyla moj calkowicie nowy wizerunek. Zawsze podziwialam taki styl ubierania sie u innych osob, nie sadzilam, ze i  ja moge tak dobrze wygladac w ciuchach wybranych przez Gosie. Przezylam szok, moj maz i bliscy rowniez  !!!!. Nie ukrywam, iz potrzebowalam tej zmiany, zwlaszcza po porodzie, gdzie waleczki na brzuchu i boczki staly sie problemem. Patrzenie na siebie w lustrze nie nalezalo do przyjemnosci,sodycze staly sie metoda na niezadowolenie i smutek. Po metamorfozie wszystko sie zmienilo. Wygladam duzo szczuplej co dodatkowo zmobilizowalo mnie do odstawienia slodyczy.

Nowy kolor wlosow i fryzura stworzona przez Ize, a takze makijaz byly dopelnieniem metamorfozy.

Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam  Ola

Ola
Piszę tą opinie aby pomóc osobom niezdecydowanym w podjęciu decyzji o skorzystaniu z usług znajdujących się na tej stronie.

Piszę tą opinie aby pomóc osobom niezdecydowanym  w podjęciu decyzji o skorzystaniu z usług znajdujących się na tej stronie. Mi osobiście zdecydowanie na metamorfozę zajęło trochę czasu, ale gdyby wiedziałam wcześniej że przemiana będzie tak fantastyczna (te wszystkie zachwyty i komplementy od narzeczonego, rodziny, znajomych są wręcz bezcenne) to nie zastanawiałabym się tak długo. Metamorfozie towarzyszyła miła atmosfera oraz profesjonalizm.

Agata z Krakowa.
Świadomość, że wyglądam dobrze bardzo podniosła moją pewność siebie.

Metamorfoza bardzo zmieniła moje postrzeganie samej siebie. Świadomość, że wyglądam dobrze bardzo podniosła moją pewność siebie.Jeżeli wiesz, że dobrze wyglądasz, to o wiele pewniej się czujesz, zwłaszcza gdy otrzymujesz pozytywne komentarze.Biorąc pod uwagę fakt, że o modzie nie wiedziałam nic, sama obecność stylistki w kreowaniu mojego wizerunku napawała mnie pozytywną energią..Jeszcze raz dziekuje..:)

Gabrysia
Może to dziwnie zabrzmi ale przy Tobie i po tych zakupach poczułam się w końcu jak prawdziwa kobieta :)

Podsumowując chciałam Ci jeszcze raz serdecznie podziękować, jesteś niesamowita, czuję się świetnie w ubraniach, które kupilysmy, wszyscy są w lekkim szoku a ja założyłam spódnicę z H&M to teść przecierał oczy ze zdumienia :) O zachwycie męża nie wspominając. Może to dziwnie zabrzmi ale przy Tobie i po tych zakupach poczułam się w końcu jak prawdziwa kobieta :) I o ile do tej pory nie lubiłam jeździć na zakupy to teraz wręcz nie mogę się doczekać. Z pewnością nie było to nasze ostatnie spotkanie, mimo że teraz wiem że będę się czuła w sklepach dużo pewniej.

Marta z Warszawy
Bardzo dobrze się bawiłam!

Jeszcze raz dzięki za wczorajszą sesję metamorfozy. Przede wszystkim jeśli chodzi o dobór ubrań, sama nigdy nie byłabym w stanie skompletować tak interesujących zestawów garderoby, bo do głowy by mi nie przyszło zestawić beżowy z malinowym i z granatowym! Teraz mam już trochę większe pojęcie o tym, jakie kolory i jakie fasony nosić, więc będę robić zakupy bardziej świadomie. 

Bardzo dobrze się bawiłam (dopóki nie padłam z wycieńczenia ;) Jesteś niesamowicie sympatyczna, pomocna, profesjonalna i zabawna. Mimo, że nie znałyśmy się wcale czułam się w jakbym szła na zakupy z prawdziwyą przyjaciółką (to znaczy taką która rzeczywiście ma moje dobro na uwadze). Byłam też zaskoczona Twoim dobrym gustem i Twoim błyskawicznym podejmowaniem (dobrych) decyzji.

Dominika z Krakowa
Znalazłam Dorotę i był to strzał w dziesiatkę. Zdecydowałam się na metamorfozę.

"Pomysł zakupów ze stylistka pojawił sie po kolejnych nieudanych zakupach. Kilkugodzinne przymierzanie, wydane pieniądze, a rezultat jak zwykle taki sam. Kolejna rzecz w szafie, w której i tak już ciasno, a ja nadal niezadowolona ze swojego wygladu i nadal nie mam co włożyc na siebie..

Zaczęłam poszukiwania stylistki, która pomoże mi wydac pieniądze w rozsądny sposób, kupić rzeczy pasujące do mnie i do siebie. Znalazłam Dorotę i był to strzał w dziesiatkę. Zdecydowałam się na metamorfozę. Całkowita zmiana koloru i długości włosów troche mnie zaskoczyła ale z kazdym dniem zaczęłam się przekonywac do nowego wzerunku. Kupione zestawy ubrań od samego poczatku bardzo mi sie podobały, juz w pierwszym slepie kupiłyśmy dużą torbę ubrań wraz z dodatkami, a była to dopiero 1/4 przeznaczonego budżetu. W miare upływu czasu i zakupów zaczęlam nabierac przekonania, że moge całkiem ciekawie wyglądać i to w kolorach i fasonach, na które sama nie zwróciałbym uwagi. Moim zadaniem było tylko przymierzać i dobrze się czuć w kupionych ubraniach.

Atmosfera jak udło się stworzyc Dorocie sprawiała, że miałam wrażenie ze zakupy jej również sprawiaja frajdę. Czas szybko minął, kupiłam sporo rzeczy, które mogę łączyc ze sobą. Mam też w głowie wszelkie wskazówki co do sposobu ubierania się. Przy kolejnych zakupach również skorzystam z pomocy Doroty. Jej cenne uwagi i świeże, obiektywne spojrzenie są bezcenne. Pozdrawiam i do zobaczenia." 

Agnieszka P.
Metamorfoza OSY wywróciła mój wygląd i szafę do góry nogami.

Metamorfoza OSY wywróciła mój wygląd i szafę do góry nogami. Po raz pierwszy zakupy nie były udręką i katorgą, kiedy po 3-4 godzinach szukania czegoś w sklepach kończyłam zła, zmęczona, spocona i z jedną rzeczą w ręku. Dorota była rewelacyjna, miała zapał i energię za nas dwie. Potrafiła pokazać mi rzeczy, na które sama wcześniej nie zwróciłabym uwagi, bo fason nie ten, kolor nie ten, itd. Tymczasem okazywało się, że to co umykało mi na wieszakach było strzałem w dziesiątkę. Dostałam też od niej mnóstwo wskazówek i usłyszałam parę komplementów, a usłyszeć komplement od stylistki to lepsze niż komplement od męża :-)

Dzięki Dorocie mam teraz kilka rzeczy i kilkanaście kombinacji, w których wyglądam świetnie, co nie tylko widzę ale i słyszę. Zrobiłam nawet w szafie specjalną część dla nowych ubrań i gdy teraz do niej zaglądam stwierdzam, że mam w końcu co na siebie włożyć.

Joanna z Warszawy
Tylu komplementów na swój temat w życiu nie słyszałam

Chciałam Wam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za sesję zdjęciową! :)
Myślę, że każda kobieta obojętnie na jej zaplecze pewności siebie posiada jakieś kompleksy i ograniczoną wiarę w siebie. Jestem pewna, że nie jestem jednyną spośród wszystkich Pań biorących w niej udział, która musi przyznać że bardzo im pomogłyście w nabraniu nowych sił, odwagi i wiary w siebie!!

Ja wyszłam ze studia bardzo wzruszona, tylu komplementów na swój temat w życiu nie słyszałam. Całe doświadczenie jest dla mnie czymś niezwykłym, pozowanie do zdjęć wciąga i daje poczucie tworzenia, super uczucie. Dlatego chciałabym jeszcze raz polecić się na przyszłość gdybyście tylko potrzebowały kogoś do zdjęc jestem otwarta i chętna do pomocy! :)
Powiem w sekrecie, że tą sesją spełniłyście moje najskrytsze marzenie, będę wspominać do końca życia :D
Cała ekipa bardzo sympatyczna, bardzo im dziękuję, Asia (Czacza) i Gosia- super dziewczyny. Monika dojdzie daleko, widać że jest kobietą która osiąga swoje cele,silna, odważna - wzór dla wszystkich.

Ania z Krakowa
Teraz ubieram się w ciągu 5 minut

Po metamorfozie rodzina i znajomi po prostu mnie nie poznali, ale mile byli zaskoczeni! Jeżeli chodzi o mnie to jestem strasznie zadowolona przez cały urlop nie miałam najmniejszego problemu w doborze ubioru. Teraz ubieram się w ciągu 5 minut, a nie dwóch godzin! fryzura też jest fantastyczna (pozdrowienia dla Tymka). Jeszcze raz dziękuję.

Marta z Norwegii.
Ciągle jestem pod wrażeniem

Po metamorfozie zauważyłam u siebie wzrost poczucia własnej wartości co automatycznie zaczeło rzutować na lepsze kontakty ze społeczeństwem. Ciągle jestem pod wrażeniem jak można zrobić z brzydkiego kaczątka, tak śliczną kobietę. Gosiu, jesteś super!

Kasia
Teraz nikt nie przechodzi obok mnie obojętnie.

Zakupy z Gosia to sama przyjemnosc. Jest profesjonalistka w tym co robi i wszystkie rzeczy, ktore wybralysmy pasuja idealnie. Wreszcie znalazlam moj styl i czuje sie wspaniale. Moj nowy wyglad zrobil furore i musze przyznac ze nikt nie przechodzi obok mnie obojetnie:). Jeszcze raz bardzo dziekuje za niesamowity dzien i polecam wszstkim zakupy ze stylista.

Joanna z Krakowa
Jestem zaszokowana rowniez jak wyglad moze wplynac na postrzeganie nas przez otoczenie.

Jestem ogromnie zadowolona z efektu metamorfozy i zakupow z Inga.
Na pewno znowu poprosze ja o towarzyszenie mi w jesiennych zakupach.
Chociaz juz teraz po objasnieniach Ingi mam wieksze rozeznanie co do mnie pasuje i w jakich kolorach dobrze wygladam.
Inga jest swietnie zorganizowana, taktowna i dostosuje sie do Twoich potrzeb.
To byl mile spedzony czas i nie wiadomo kiedy minelo kilka godzin. 
Po metamorfozie bylam lekko oszolomiona , ale wyrazy podziwu i pochwaly ze strony moich znajomych rozwialy moje watpliwosci.
Jestem zaszokowana rowniez jak wyglad moze wplynac na postrzeganie nas przez otoczenie.
To niesamowite

Sylwia z Londynu
To był mój kolejny krok do odkrycia samej siebie!

To był mój kolejny krok do odkrycia samej siebie! Dzięki makijażowi i Twoim poradom dotyczących ubierania się wreszcie wiem, co do mnie pasuje. Nie dość, że pasuje, to jeszcze się w tych rzeczach świetnie czuję! Moi najbliżsi są oszołomieni, bardzo podobała im się moja przemiana. Ale najważniejsze jest to, że MI się podoba. Dziękuję Ci za nasz cały dzień zakupów i jestem przekonana, że jeszcze się spotkamy! Jesteś wspaniała! 

Kasia z Warszawy
Robię Wam mega PR - tym jak wyglądam i jak się czuję;)
Chciałam bardzo gorąco podziękować za wszystkie "usługi" w wykonaniu Ingi! Jestem tak zadowolona, że żadne słowa tego nie oddadzą! Dziękuję, że mi Ją Pani poleciła. Prze-sympatyczna, kompetentna i niezwykle ciepła osoba. Czułam się  jak na zakupach z najlepszą przyjaciółką;) Inga jest w pełni profesjonalna, Jej wybory dotyczące ubrań - za każdym razem były trafione w 10! Udziela rad i wskazówek jak w przyszłości dobierać ubrania do bazy którą mi stworzyła. To, że Inga jest taka otwarta i bezkonfliktowa pozwoliło i mnie bardziej się otworzyć na nowości w szafie i zmianę całego wizerunku. Fryzurka wyszła świetnie, co doceniłąm dopiero po kilku dniach, bo tak duża zmiana lekko osłabiła mi psychike;) Po naszym spotkaniu jestem jak nowa, uśmiechnięta, świetnie ubrana, pełna radości - nowo narodzona. 
 Proszę przyjać serdeczne gratulacje i podziękowania za to, że tak skutecznie i przyjemnie upiększacie życie wszystkich kobiet, które sie do Was zgłaszają. Osobiście na pewno jeszcze nie raz skorzystam ze wspólnych zakupów, a w dodatku robię Wam mega PR - tym jak wyglądam i jak się czuję;) 
Muszę przyznać, że metamorfoza przeszła najśmielsze oczekiwania nie tylko moje, ale i wszystkich moich znajomych i rodziny. NIe muszę już dumać 2 dni wcześniej co na siebie włożę, po prostu wchodzę do garderoby i się ubieram. A radość przy tym ogromna! Dziękuję jeszcze raz!!! Po stokroć!  Życzę sukcesów  i wszystkiego co najlepsze dla Całej Ekipy Osy! Wdzięczna na zawsze Kasia.
Kasia Gola
Sama przyjemność:)
Gosiu, zakupy z Tobą to była sama przyjemność:) 
Jesteś nie tylko przesympatyczną osobą ale również doskonale znasz się na tym co robisz. Ubrania, które dzięki Tobie kupiłam są świetne (i to nie tylko moja opinia), a zwłaszcza te spodnie, do których nie mogłam się na początku przekonać;) Wszystkim bardzo podobała się też fryzura i make up. Dziękuję za naprawdę super dzień:)
Iga z Oświęcimia
Psychologia ubioru

Poczułam to, co mówiłaś o psychologii związanej z ubiorem - jak bardzo zmienia się nasz odbiór wydarzeń gdy dobrze wyglądamy i generujemy pozytywne emocje. Do tej pory jakoś się nad tym szczególnie nie zastanawiałam, a temat jest niezwykle ciekawy...

Agnieszka P.
Wiosenna Metamorfoza z Radiem Złote Przeboje

W imieniu Radia Złote Przeboje Wanda chcemy serdecznie podziękować Pani Monice Jurczyk za profesjonalną pomoc przy akcji niestandardowej Wiosenna Metamorfoza z Radiem Złote Przeboje, organizowanej przez nas w kwietniu 2007 roku. Praca, jaką Pani Monika włożyła w stworzenie nowego wizerunku naszej finalistki, zaowocowała przemianą, która zaskoczyła nie tylko pracowników radia, ale przede wszystkim Panią Bożenę Jagodę, zwyciężczynię zabawy. Profesjonalizm, pozytywna energia oraz cierpliwość Pani Moniki spowodowały, że akcja przebiegała niezwykle sprawnie i z uśmiechem na ustach. Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Życzymy dalszych sukcesów w pracy!

Radio Złote Przeboje
Praca Pani Moniki Jurczyk daje pełny komfort realizacji zadań w trakcie sesji.

Współpraca z Panią Moniką Jurczyk w ramach realizacji reklamowych sesji zdjęciowych była dla nas bardzo dobrym doświadczeniem. Praca Pani Moniki Jurczyk daje pełny komfort realizacji zadań w trakcie sesji. Pani Monika jest osobą punktualną, angażującą się w projekt, wspierającą twórczy proces kreacji zdjęć. Cechuje ją ogromne wyczucie klimatu i niezwykłe podejście do modeli. Wnosi dużo w sprawność pracy na planie. Jest w pełni profesjonalną stylistką, dysponującą dużą wiedzą na temat aktualnych trendów i najtrafniejszych rozwiązań.Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Panią Monikę Jurczyk.

Katarzyna Jurczyga
W imieniu zespołu Cafe PR
Ma Pani super zespół!

Jeszcze raz dziękuje. Zostałam zasypana komplementami. Ma Pani super zespół! Pozdrawiam wszystkie Panie.

Agata Moryc
Duża zmiana

Chciałabym jeszcze raz serdecznie podziękować za wczorajszy projekt: wszystkim, którzy mną się zajmowali. Bardzo miło się z Wami pracowało. Osiągnęłam to czego oczekiwałam a najlepiej określił to mój mąż: spodziewałem się zmiany ale nie miałem pojęcia, że będzie aż tak duża. Bardzo mu się podobało. Makijaż i włosy rzeczywiście zmieniają całkowicie.

Katarzyna
Psychoterapia

Dziękuję jeszcze raz baaaardzo za wczorajsze zakupy. Być może nie okazywałam wczoraj za bardzo emocji, ale naprawdę wszystkie ciuchy są super, świetnie się w nich czuje i .. :) niektóre ku mojej próżnej radości są rozmiaru M, a nie L lub XL, jak dotychczas kupowałam. Mąż jest bardzo zadowolony z mojego wygladu :), a córeczka musiała obejrzeć już chyba ze 3 razy co mamusia kupiła, ponieważ nie mogę się opanować żeby nie przymierzać:) I wreszcie są kolory w mojej szafie. I jaka oszczędność czasu!! Naprawdę Monika zakupy z Tobą przerosły moje oczekiwania DZIĘKUJĘ BARDZO. Poza tym to spotkanie z Tobą to była też trochę taka psychoterapia - troszkę chyba wyleczyłam sie z kompleksów, na razie dwóch, ale dobre i to na początek :) :) Na pewno się odezwę, żeby ponownie skorzystać z Twoich usług.

Justyna

szkolenia

Szkolenie personal shopper spełnieniem marzeń

Chciałabym serdecznie Pani podziękować za współpracę. Państwa szkolenia były spełnieniem marzeń P. Raisy cieszę się że mogłyśmy pomóc je zrealizować. P. Raisa jest zachwycona profesjonalizmem P. Moniki Jurczyk, sposobem prowadzenia zajęć oraz jej podejściem do ludzi. Jako pracownicy socjalni zauważamy pozytywną zmianę w zachowaniu P. Raisy. Szkolenia Personal Shopper dodały jej odwagi i pewności siebie w dążeniu do dalszej realizacji swoich marzeń.

Marta, MOPS Józefów
Podziękowania dla OSY za udział w Business Fashion Night

Podziękowania dla OSY za udział w Business Fashion Night, które odbyło się 21 maja 2011 w Hotelu Andels. Wydarzenie, które miało na celu promocję mody i stylu w biznesie odbyło się w Krakowie po raz pierwszy i zgromadziło prawie 200 managerów i zarządzających firmami.

W ramach BFN odbyła się prezentacja Moniki nt. Wizerunku w biznesie, a
następnie pokaz mody marek: Simple CP, Paul & Shark i Jakuba Haber
młodego projektanta. W pokazie wzięły również udział dodatki torby de
mehlem i zegarki Atlantic. Emocjonującym zakończeniem wieczoru była
loteria z nagrodami.

Dziękuję Monice Jurczyk za profesjonalną prezentację, które
zelektryzowała managerów wokół tematu biznesowego stylu. Doskonała
znajomość tematu, opanowanie, oraz ciekawa forma prezentacji wywarły
na uczestnikach duże wrażenie.

Magdalena Petryniak
Koordynator Business Fashion Night

Magdalena Petryniak Koordynator Business Fashion Night
Szkolenie dla Wrangler

Piszę na gorąco! Dorota super. Bardzo podoba mi się to, że mówi z perspektywy sprzedawcy, dziewczyny mogą się z nią utożsamić. Nie jest osobą z kosmosu. Ponadto ma wiedzę i bardzo fajnie ją przekazuje. Jestem pod wrażeniem.

Kasia
Kasia
Warsztaty przeprowadzone w Ośrodku Wsparcia „PARTNERZY”

Warsztaty przeprowadzone w Ośrodku Wsparcia „PARTNERZY” w Warszawie to ewenement na skalę kraju. Nie znam żadnej innej takiej placówki w Polsce, gdzie podobne zajęcia zostały przeprowadzone. Dlatego tym większe uznanie należy się OSIE, która bez wahania podjęła się ich przeprowadzenia. Praca z osobami niepełnosprawnymi jest specyficzna, wymaga cierpliwości, używania prostego słownictwa a przed wszystkim otwartości i pozytywnego nastawienia. OSA poradziła sobie rewelacyjnie. Od samego początku nawiązał bardzo dobry kontakt z naszymi uczestnikami a dzięki swojej otwartość i cierpliwość została bardzo entuzjastycznie przyjęta.

Marta Mizera
W imieniu Stowarzyszenia Otwarte Drzwi Marta Mizera

więcej

Szkolenie dla Zimowego Uniwersytetu Kobiet Wiejskich

Mamy przyjemność zarekomendować firmę „OSA” której właścicielką jest Pani Monika Jurczyk – Osobista Stylistka z Krakowa. Jesteśmy pod wrażeniem szkolenia „Wizaż i stylizacja”, które Pani Monika przeprowadziła dla uczestniczek Zimowego Uniwersytetu Kobiet Wiejskich w Zakliczynie nad Dunajcem funkcjonującego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego - Kapitał Ludzki. Kreatywna osobowość Pani Moniki, takt oraz inspirujący sposób prowadzenia zajęć sprawiły, że Panie uczestniczące w warsztatach z pełnym zaufaniem przyjmowały sugestie dotyczące korekty swojego wyglądu. Z uwagą wsłuchiwały się w konstruktywne uwagi wytrawnej stylistki i chętnie dyskutowały o mankamentach swojej sylwetki. Dzięki sile swojej sugestii Pani Monika potrafiła w pigułce przekazać Paniom zasady dobrego wyglądu utwierdzając je w przekonaniu, że nie ma brzydkich kobiet, są tylko zaniedbane i źle ubrane. Współpraca z Panią Moniką Jurczyk to naprawdę duża przyjemność. Profesjonalna i kompetentna, świadoma swoich umiejętności potrafi przeprowadzić nie tylko dobre szkolenie, ale również wykreować atrakcyjny wizerunek każdej kobiety i każdego mężczyzny.

Renata Duda
Koordynator Projektu "Zimowy Uniwersytet Kobiet Wiejskich w Zakliczynie nad Dunajcem
cache/twmodaforum_resize_70_98_870457.jpg
Wykład na TW Moda Forum Concept Store

Bez Pani nie udałoby się osiągnąć takiego sukcesu, a pochwały uczestników nie byłyby tak liczne, jak w tej chwili do nas spływają.

Dorota Mazurek
Dorota Mazurek, dyrektorka wydawnictwa branżowego UNIT
cache/rekomendacje_biblioteka_resize_70_100_45332.jpg
Wykład dla wojewódzkiej biblioteki publicznej w Krakowie

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie z przyjemnością rekomenduje współpracę z panią Moniką Jurczyk - osobistą stylistką. Prezentacja pani Jurczyk na IV Forum Młodych Bibliotekarzy była przeprowadzona rzetelnie, profesjonalnie i wyczerpująco, z dużym wyczuciem tematu oraz poczuciem humoru.

Biblioteka Publiczna w Krakowie
Biblioteka Publiczna w Krakowie

oslo

N å har jeg flotte klær

Mitt problem er at jeg ser mange jenter med flotte klær, men jeg finner de ikke i butikken selv. Derfor hadde jeg stor hjelp av Agnieszka . Vi gikk først igjennom min kroppsfasong, hvilke klær og farger som passet meg. Så kom jeg med ønsker om hvilke klær jeg trengte, hverdagslige og kjoler til festligheter. Agnieszka plukket ut flere valg som jeg prøvde etter tur. Mange av disse klærne hadde jeg aldri funnet selv, og aldri tenkt tanken på å prøve. Men det viser seg at når du får klærne på ser de helt annerledes ut. Min personlige shopper ga meg råd og veiledning, men jeg tok egne valg på hva jeg ville kjøpe, ingen kjøpepress. Jeg fikk også hjelp med tilbehør som for eksempel sko og veske.

Min opplevelse med en personlig shopper er god og positiv. Det er nå i etterkant lettere for meg å se etter klær som passer, og hvilke farger jeg kler best. Jeg kan anbefale dette på det sterkeste for å sette i gang og hjelpe deg til den rette shoppingen.

Jeg har fått mye skryt av venner og kollegaer av de nye klærne, og selvtilliten stiger i takt. Nå føler jeg meg også som en av de jentene med flotte klær.

Anne Stine Øyhaugen
Tilbake til hovedsiden


Copyright 2011 © Osa Osobista Stylistka
Design/UX: Dr Thinklove
PM, UX/UI, Webmaster: Tomek Rusiłko
Coding: IT4Business