Przegląd szafy
Przegląd szafy

bolesny, acz konieczny zabieg oczyszczający

Zakupy
Zakupy

wygodne, przemyślane i dopasowane do Ciebie

Zakupy On-line
Zakupy On-line

alternatywa dla zabieganych

Metamorfoza
Metamorfoza

stylizacja, fryzjer, makijaż

Eventy
Eventy

w salonach odzieżowych, galeriach handlowych

Sesje zdjęciowe
Sesje zdjęciowe

w studiu, plenerze, ciekawym
wnętrzu

 • Każde wejście do sklepu kończyło się jakimś zakupem i to zakupem bardzo udanym, którego ja sama bym nigdy nie dokonała. Teraz nie mogę wyjść z zachwytu nad moim odświeżonym wizerunkiem i już zbieram środki na następny raz.

  Monika z Warszawy.
 • Z Dorotą zakupy nie były męczące i chociaż mam zastrzeżenia do swojej sylwetki, to się okazało, że są ubrania, fasony, które do mnie pasują

  Marta
 • kupiłam wszystkie wybrane ciuchy - i wcześniej nie przypuszczałam, że wydanie dużej kasy na ubrania może sprawić taką przyjemność 🙂

  Magda Nowak
 • Im szybciej się na takie zakupy zdecydujesz, tym więcej czasu zostanie Ci na cieszenie się nowym Ja.

  Krzysiek36 lat, przedsiębiorca
 • Nie mogłam się nadziwić, że pasuje nie tylko rozmiar, ale całość (spodnie+pasek+bluzka+chusta) robi super wrażenie. A najważniejsze - żeby świetnie się ubrać nie musiałam wydać fortuny!

  Gosia z Warszawy
 • Niezależnie czy kupujemy razem dżinsy i mamy na to 15 minut, czy szukamy odpowiedniej na wielkie wyjście kreacji i dodatków Monika zawsze traktuje to bardzo profesjonalnie.

  Ewagraficzka
 • Na moją nową, mocno przerzedzoną szafę patrzę z podziwem i niedowierzaniem. I poczuciem szczęścia. Mając mniej, mam więcej.

  Hania
 • Monika przejrzała moją szafę, wskazała mi wszystkie błędy, jakie popełniałam wybierając ubrania dla siebie. Nareszcie kolory wypełniły moją szafę!

  Asia
 • Teraz inaczej patrzę na swoje nogi i figurę. Mój mąż również zaczął inaczej mnie postrzegać. Dziękuję ci za cierpliwość, optymizm jakim mnie zaraziłaś i te kolory oraz awangardę, które wniosłaś do mojej szafy 😉

  Dagmara
 • Okazało się że moja szafa mieści wiele niepotrzebnych rzeczy.

  Bogusia z Warszawy.
 • Ubrania i dodatki dobrane są rewelacyjnie. Moja szafa była bardzo uboga a teraz .... a teraz stoję przed nią i mam dylemat (pozytywny) co założyć, bo wszystko mi się podoba, wszystko do mnie pasuje i we wszystkim czuję się świetnie.

  Ania z Ustki
 • Wyrzuciłyśmy chyba połowę moich ciuchów (bez najmniejszego żalu). Doświadczenie wspaniałe, wręcz oczyszczające.

  Krystyna z Targówka

Przegląd szafy

To nie jest łatwa usługa. To usługa raczej bolesna. Ale czasem bardziej niż konieczna. Jestem świadoma jak wielka to odpowiedzialność. Zapraszasz mnie do swojego domu i przyznajesz, że ilość ubrań Cię po prostu przerosła. A ja mam za zadanie części się pozbyć (bez litości), a z reszty zrobić zestawy dobre dla sylwetki i na każdą okazję. Na początku wyrzucanie będzie trudne, ale jak poczujesz jaka to wygoda mieć mniej, ale za to dobrych ubrań – już nigdy nie wrócisz to przepełnionej szafy. Oczywiście po usłudze dostajesz Dowód Osybisty czyli ściagawkę co jest najlepsze dla Twojej sylwetki oraz Koło Barw najkorzystniejszych dla Ciebie. W ramach bonusu także certyfikat do powieszenia w szafie, że “masz co na siebie wlożyć”

Szafa z Osą

Szafa ze stylistką Osy

Zakupy

Kiedyś zastanawiałam się jak wyglądają idealne zakupy. Wymyśliłam sobie, że najważniejszy dla mnie byłby spokój. Pewność, że to co wybieram pasuje do mnie i do mojej sylwetki, wszystko pasuje do siebie nawzajem a przy tym budżet jest racjonalnie zaplanowany. Że ktoś o mnie dba, donosi rzeczy do przymierzalni i uważnie słucha. Że ktoś zdejmuje ze mnie ciężar podejmowania decyzji, a poranki przed szafą stają się łatwiejsze. Że jest łatwo, wygodnie i przyjemnie. I tak właśnie zaprojektowałam naszą usługę

Fotorelacja z zakupów

Regulamin zakupów z Osą

Mail

Piszesz maila albo dzwonisz, a my rozwiewamy wszelkie wątpliwości

Pinterest

Wchodzisz na naszego Pinteresta i wybierasz trzy zdjęcia stylizacji, które spodobały Ci się najbardziej

Kawa

Pijesz pyszną kawę ze stylistką i opowiadasz, co może dla Ciebie zrobić

Wygoda

Ubierasz się wygodnie, bo przymierzanie to ciężka praca

Przymierzanie

Przymierzasz wszystko o co stylistka poprosi, ale nikt nie będzie naciskał jesli chodzi o kupowanie

Twój dzień

Pamiętasz o tym, że Twój dzień i nie rozpraszasz się innymi sprawami

Dowód Osybisty

Po zakupach dostajesz Dowód Osybisty (ściągę co jest najlepsze dla Twojej sylwetki), Koło Barw (podpowie jakie wybierać kolory) oraz rozpisane zestawy

Zakupy z Osą

Zakupy ze stylistką Osy

Zakupy grupowe

30% zniżki! dla każdej osoby

Zakupy On-line

Jesli przyślesz nam zdjęcia oraz odpowiesz na parę pytań – przygotujemy dla Ciebie linki z odpowiednimi ubraniami oczywiście skomponowanymi w zestawy. Już nie może być prościej 🙂

Zakupy On-line

Metamorfoza

Metamorfoza – stylizacja, fryzjer, makijaż
Niektóre z nas marzą o kompleksowej zmianie. Metamorfoza daje efekt WOW. Do zakupów ze stylistką dodajemy lekcję makijażu i nową fryzurę. Nasz zespół zadba o Ciebie a efekty…przejdą najśmielsze oczekiwania.

Metamorfoza z Osą

Metamorfoza ze stylistką Osy

Fryzura

Sesja zdjęciowa z retuszem

Lekcja makijażu

Metamorfoza grupowa

30% zniżki! dla każdej osoby

Eventy

Eventy to nasz żywioł. W salonach odzieżowych, optycznych czy obuwniczych dajemy krótki wykład, a następnie konsultujemy indywidualnych klientów. Zawsze mamy ze sobą zapas Dowodów Osybistych i Kół Barw, żeby każdy mógł dostać ściągawkę dla siebie.
Ofertę eventów dla Galerii Handlowych opracowujemy na życzenie.
Przemówienia motywacyjne lub szkoleniowe są unikalne dla każdej marki, z którą współpracujemy.

Cena Na życzenie

Sesje zdjęciowe

Realizujemy sesje zarówno dla firm odzieżowych jak i indywidualnych klientów. Możemy “tylko” stylizować albo zająć się całą organizacją.

Cena Na życzenie