Blog

Stylizacje na upał i rajskie miasto niedaleko Tel Avivu.

by Monika Jurczyk - Osa / 11/06/2019

Nie wiem jak Ty, ale ja nie zawsze czuję się komfortowo w superrozebranych stylizacjach. Szczególnie w mieście. Na zwiedzanie uroczego miasta Natanja w Izraelu też wybrałam raczej zakrywające niż odkrywające stylówki, również dlatego, że chroniłam przed słońcem moją bladą skórę, którą udało mi się za mocno spiec już pierwszego dnia.

Dzisiejsze video jest więc o pewnym uroczym miejscu w Izraelu i upalnych, ale nie rozebranych stylizacjach. Napisz koniecznie, którą wybierasz - 1,2 czy 3? Video obejrzysz tu:

A nasz zespół stylistek przygotował 11 zestawów na upalne dni, mam nadzieję, że przypadną Ci do gustu i ułatwią dobieranie do siebie ubrań, gdy z nieba leje się żar.

Bez nazwy-1 Sukienka http://linkd.pl/rfm
Buty http://linkd.pl/rdm Torebka http://linkd.pl/rdp

Bez nazwy-2

kombinezon http://linkd.pl/rd2 Buty http://linkd.pl/rdu Torebka http://linkd.pl/rd4

Bez nazwy-3

Kombinezon http://linkd.pl/rdz Buty http://linkd.pl/rds Torebka http://linkd.pl/rd7

Bez nazwy-4

Sukienka http://linkd.pl/rfp Buty http://linkd.pl/rdr Torebka http://linkd.pl/rd9

Bez nazwy-5 Spodnie http://linkd.pl/rf2 Top http://linkd.pl/rda Buty http://linkd.pl/rdk Torebka http://linkd.pl/rdc

Bez nazwy-6 Sukienka http://linkd.pl/rfu Buty http://linkd.pl/rdd Torebka http://linkd.pl/rde

Bez nazwy-11 Sukienka http://linkd.pl/red Buty http://linkd.pl/ree Torebka http://linkd.pl/ref Bez nazwy-9 T-shirt http://linkd.pl/rez Szorty http://linkd.pl/res Buty http://linkd.pl/reu Torebka http://linkd.pl/re4
Bez nazwy-8 Sukienka http://linkd.pl/re2 Buty http://linkd.pl/reu Torebka http://linkd.pl/re4 Bez nazwy-7 Sukienka http://linkd.pl/rdf Buty http://linkd.pl/rem Torebka http://linkd.pl/rep Bez nazwy-10 Szorty http://linkd.pl/re9 Bluzka http://linkd.pl/rea Buty http://[linkd.pl/rek](http://linkd.pl/rek) Torebka http://linkd.pl/rec