Media

RadioRadio

Wywiad z Moniką Jurczyk dla RMF FM na temat London Fashion Week 2015

23/02 2015

Osa w tym roku brała udział w London Fashin Week. Zobaczcie wywiad przeprowadzony przez Bogdana Frymorgena z RMF FM na temat tego wydarzenia.

Osa w Radiu Kraków o dress codzie, Świętach i "Szefowej swojej szafy"
RadioRadio

Osa w Radiu Kraków o dress codzie, Świętach i "Szefowej swojej szafy"

29/12 2014

Jak oswoić dress code? Co założyć na Święta? Na te i inne tematy, głównie związane z najnowszę książką Osy "Szefowa swojej szafy" odpowiedziała Monika Jurczyk w Radiu Kraków.

RadioRadio

Osa o "Szefowej swojej szafy" w RMF Classic w programie "Danie do myślenia"

22/12 2014

W programie "Danie do myślenia" w RMF Classic Monika Jurczyk Osa podzieliła się ze słuchaczami informacjami na temat tego, o czym jest jej najnowsza książka "Szefowa swojej szafy".

RadioRadio

Co założyć na wigilię? - Osa w Faktach RMF FM

22/12 2014

Przed Wami wigilia u teściowych? Macie w planach firmowe "christmas party" i nie wiecie, w co się ubrać? Osa w faktach RMF FM radzi, jak poradzić sobie z wigilijnym dress codem.

RadioRadio

Osa dla RMF FM

13/07 2013

O jasnych kolorach, dobrej bawełnie i przewiewnej... wełnie. W najgorętszy dzień tego roku, Osa wprost z płyty Rynku Głównego mówiła jak się ubierać w upał. Przekonywała dlaczego mężczyźni nie powinni chodzić po mieście z gołymi torsami oraz zachęcałe panie do pokazania nóg :)

RadioRadio

Osa w RMF FM - o kostiumach kąpielowych

11/07 2013

Osa tłumaczy na jakie szczegóły zwrócić uwagę wybierając kostium, do czego moze służyć falbanka lub fikuśne sznureczki. Podkreśla znaczenie oddatków i uczy jak z kostiumu kąpielowego zrobić strój. Porady w sam raz na wakacje :)

RadioRadio

O wyprzedażach, krągłościach i kostiumach kąpielowych

11/07 2013

Sezon wakacyjny w pełni :) Monika Jurczyk Osa rozmawiała na antenie RMF FM o tym, czym jest zawód osobistej stylistki, co powinnyśmy bezapelacyjnie mieć w szafie, jak przygotować się do wyprzedaży i przede wszystkim jak wybrać dobrze dopasowany i piękny kostium kąpielowy.

RadioRadio

Osa bywa wredna, złosliwe poranki w Esce

15/04 2011

Osa z Magdą krążą po Krakowie. Plotkują bezlitośnie o ciuchach mijanych ludzi, choć są i pochwały. Sprawdzają też, czy coś stylowego można kupić w Sukiennicach.

RadioRadio

Jak wyglądają zakupy ze stylistką

21/05 2008

Najnowszy wywiad w Vox.fm - oprócz tradycyjnego wyjaśnienia kim jest osobisty stylista kilka słów także na temat nowych usług. Warto posłuchać dociekliwej prowadzącej - Magdy Wojtoń.