Oferta dla klientów indywidualnych

Zakupy – wygodne, przemyślane i dopasowane do Ciebie

Moja misja:

Kiedyś zastanawiałam się jak wyglądają idealne zakupy. Wymyśliłam sobie, że najważniejszy dla mnie byłby spokój. Pewność, że to co wybieram pasuje do mnie i do mojej sylwetki, wszystko pasuje do siebie nawzajem a przy tym budżet jest racjonalnie zaplanowany. Że ktoś o mnie dba, donosi rzeczy do przymierzalni i uważnie słucha. Że ktoś zdejmuje ze mnie ciężar podejmowania decyzji, a poranki przed szafą stają się łatwiejsze. Że jest łatwo, wygodnie i przyjemnie.

I tak właśnie zaprojektowałam naszą usługę.

Regulamin zakupów z Osą:

  • Piszesz maila albo dzwonisz, a my rozwiewamy wszelkie wątpliwości.
  • Wchodzisz na naszego Pinteresta i wybierasz trzy zdjęcia stylizacji, które spodobały Ci się najbardziej?
  • Pijesz pyszną kawę ze stylistką i opowiadasz, co może dla Ciebie zrobić.
  • Ubierasz się wygodnie, bo przymierzanie to ciężka praca.
  • Przymierzasz wszystko o co stylistka poprosi, ale nikt nie będzie naciskał jesli chodzi o kupowanie.
  • Pamiętasz o tym, że Twój dzień i nie rozpraszasz się innymi sprawami.
  • Po zakupach dostajesz Dowód Osybisty (ściągę co jest najlepsze dla Twojej sylwetki), Koło Barw (podpowie jakie wybierać kolory) oraz rozpisane zestawy.

Koszt:
Zakupy z Osą: 3000 zł netto za dzień

Mamy dla Ciebie cały dzień – poświęcimy Ci tyle czasu ile potrzebujesz, ale jeśli nie lubisz zakupów – jesteśmy w stanie zrobić je w dwie godziny!

Dojeżdzamy do wszystkich miast w Polsce i za granicą.

Metamorfoza – stylizacja, fryzjer, makijaż

Niektóre z nas marzą o kompleksowej zmianie. Metamorfoza daje efekt WOW. Do zakupów ze stylistką dodajemy lekcję makijażu i nową fryzurę. Nasz zespół zadba o Ciebie a efekty… przejdą najśmielsze oczekiwania.

Koszt:
Metamorfoza z Osą: 3200 zł netto
Fryzura: 150-400 zł w zależności od zabiegów
Lekcja makijażu: 150-250 zł
Sesja zdjęciowa z retuszem: 3000 zł

Przegląd szafy – bolesny, acz konieczny zabieg oczyszczający

To nie jest łatwa usługa. To usługa raczej bolesna. Ale czasem bardziej niż konieczna. Jestem świadoma jak wielka to odpowiedzialność. Zapraszasz mnie do swojego domu i przyznajesz, że ilość ubrań Cię po prostu przerosła. A ja mam za zadanie części się pozbyć (bez litości), a z reszty zrobić zestawy dobre dla sylwetki i na każdą okazję. Na początku wyrzucanie będzie trudne, ale jak poczujesz jaka to wygoda mieć mniej, ale za to dobrych ubrań – już nigdy nie wrócisz to przepełnionej szafy. Oczywiście po usłudze dostajesz Dowód Osybisty czyli ściągawkę co jest najlepsze dla Twojej sylwetki oraz Koło Barw najkorzystniejszych dla Ciebie. W ramach bonusu także certyfikat do powieszenia w szafie, że “masz co na siebie wlożyć”

Koszt:
Szafa z Osą: 3000 zł netto

Zakupy On-line – alternatywa dla zabieganych

Jesli przyślesz nam zdjęcia oraz odpowiesz na parę pytań – przygotujemy dla Ciebie linki z odpowiednimi ubraniami oczywiście skomponowanymi w zestawy. Już nie może być prościej:)

Koszt:
Zakupy on-line ze stylistką Osy: 900 zł netto
Zakupy on-line z Osą: 2000 zł netto

0