Rekomendacje

Deloitte Polska - Rekomendacja

W naszej firmie od 2011 roku działa Klub Deloitte SheXO, który skierowany jest do kobiet na stanowiskach kierowniczych i zarządczych. W ramach działania Klubu SheXO organizujemy spotkania biznesowe, na które zapraszamy wybitnych ekspertów z wielu dziedzin. Jednym z ekspertów była Pani Monika Jurczyk z firmy OSA Osobista Stylistka. Pani Monika w latach 2015-2016 przeprowadziła dla nas trzy wykłady na temat „Szefowa swojej szafy. Jak świadomie kreować swój biznesowy wizerunek?". Wykłady zostały przygotowane i przeprowadzone w sposób profesjonalny, z należytą starannością i rzetelnością, z entuzjazmem, zaangażowaniem i pozytywną energią Pani Moniki. Osoby biorące udział w spotkaniach oceniły je jako inspirujące oraz pomocne w rozwoju osobistym. Z przyjemnością rekomendujemy firmę OSA Osobista Stylistka w osobie Pani Moniki Jurczyk do współpracy w zakresie wykładów na temat kreowania biznesowego wizerunku.

Krystyna Palka-Ichas - Dyrektor

Idea Bank - Rekomendacja

W centrali banku organizujemy cykliczne spotkania integracyjne i warsztatowe dla pracowników. Od dawna żadne z nich nie wzbudziło tyle emocji co spotkanie z „OSĄ". Zdecydowaliśmy się na panią Monikę ze względu na jej ogromne doświadczenie. W dwugodzinnych warsztatach, które poprowadziła dla nas pani Monika, wzięło udział dwadzieścia pań, które dowiedziały się jak mogą świadomie komunikować się za pomocą wyglądu. Podczas warsztatów stylistka podkreślała, że budowanie profesjonalnego wizerunku w pracy, powinno być przemyślaną strategią i warto inwestować w odpowiednią garderobę. Powinny w niej znajdować się rzeczy, które zamaskują mankamenty naszej sylwetki i podkreślą jej zalety. Uczestniczki spotkania określały typy swoich sylwetek i otrzymały instrukcje, jak odpowiednimi ubraniami „budować" idealną sylwetkę klepsydry. Na warsztatach panie określały także swój typ kolorystyczny, by wiedzieć, jakie barwy do nich pasują, a w których mogą wyglądać niekorzystnie. Na koniec, uczestniczki dowiedziały się co „mówią" ich ubrania i jak odzwierciedlają ich osobowość. Warsztaty zebrały same pozytywne opinie — był to mile spędzony czas i ogromna dawka przydatnej wiedzy. Polecamy warsztaty z panią Moniką innym firmom, które chciałyby zwiększyć wśród pracowników świadomość na temat wpływu ubioru na profesjonalny, biznesowy wizerunek.

Klaudia Klimkowska Starszy Specjalista ds. Komunikacji

Dress Code Dla Kobiet - The Boston Consulting Group

Monika Jurczyk Osa Osobista Stylistka przeprowadziła dla firmy The Boston Condulting Group Sp. z o.o. warsztat szkoleniowy z wizerunku kobiety w biznesie. Pani Monika wykazała się znajomością tematu, profesjonalizmem, wysokim poziomem przygotowania merytorycznego, a także zrozumieniem specyfiki pracy firmy. Pani Monika Jurczyk Osa jest profesjonalną, rzetelną i kompetentną stylistką godną polecenia do przeprowadzenia warsztatów z zakresu wizerunku kobiety w biznesie.

Katarzyna Partyga - HR Country Manager, Boston Consulting Group

Mega ogrome dziękuję

Od ponad 4 lat jestem wielką fanką Osy i Gosi oraz całej firmy OSA Osobista Stylistka. Od ponad 4 lat śledzę ich fanpage na FB, Instagram oraz nawet Pinterest, za każdym razem kiedy pojawiały się książki, od razu je kupowałam. Wiele się z nich dowiedziałam i wiele rzeczy stosowałam podczas regularnego sprzątania szafy oraz zakupów. Jednak dopiero teraz zdecydowałam się na tzw. zrobienie szafy przez Gosię i był to bez dwóch zdań jeden z bardziej konstruktywnych dni ostatnio, gdyż po "szafie" uśmiech z twarzy dosłownie mi nie schodził i byłam bardzo podekscytowana, jakbym co najmniej wygrała na loterii :)

Był to ciężki dzień, 4 godziny przymierzania, segregowania oraz układania. Wywaliłyśmy z Gosią całe mnóstwo ciuchów (obyło się bez płaczu, mimo że wywaliłyśmy jedną przepiękną sukienkę, do tego nietanią), posegregowałyśmy ubrania i porobiłyśmy zestawy. Niby niewiele, ale okazało się w międzyczasie, że tak naprawdę mam wiele ubrań dobrze dopasowanych do swojej sylwetki oraz do mojej karnacji. Co za tym idzie, bardzo mnie to podbudowało i dodało pewności siebie. Niemniej jednak w mojej szafie były takie rzeczy, które były ładne i podobały mi się, ale rzadko w nich chodziłam, bo coś mi w nich nie grało. Dzięki Gosi dowiedziałam się co! I jestem jej przebardzo wdzięczna, bo to niby drobiazgi, ale takie, na które ja bym wcześniej nigdy nie zwróciła uwagi. Podsumowując: przegląd szafy ze stylistką jest naprawdę dla każdego! Zarówno dla tych, którzy faktycznie potrzebują interwencji wprawnego oka stylistki, jak i dla tych, którzy znają swój typ sylwetki, ale czasem coś im nie gra czy też dla takich, którym po prostu dobrze zrobi odświeżenie garderoby.

Istotnym faktem jest to, że robienie zestawów nie należało w tym wypadku do najłatwiejszych, gdyż jestem wciąż matką karmiącą, a więc musiałyśmy się też trochę ograniczyć do takich ubrań, które nadają się do karmienia. I muszę przyznać, że Gosia poradziła sobie z tym rewelacyjnie.

Poza tym uczucie radości i satysfakcji, jakie towarzyszy mi od zrobienia szafy jest naprawdę bezcenne :) A do tego wiem, co mam zakupić, żeby dopełnić zestawy :)

Mega ogromne dziękuję

DAGA

Dress Code Dla Kobiet - Areva

Pani Moniko, jeszcze raz bardzo dziękuję za świetnie poprowadzoną prezentację. Nasze pracownice są bardzo zadowolone.

Krystyna Nowak - Areva

Podziękowania dla OSY za udział w Business Fashion Night

Podziękowania dla OSY za udział w Business Fashion Night, które odbyło się 21 maja 2011 w Hotelu Andels. Wydarzenie, które miało na celu promocję mody i stylu w biznesie odbyło się w Krakowie po raz pierwszy i zgromadziło prawie 200 managerów i zarządzających firmami.

W ramach BFN odbyła się prezentacja Moniki nt. Wizerunku w biznesie, a następnie pokaz mody marek: Simple CP, Paul & Shark i Jakuba Haber młodego projektanta. W pokazie wzięły również udział dodatki torby Demehlem i zegarki Atlantic. Emocjonującym zakończeniem wieczoru była loteria z nagrodami.

Dziękuję Monice Jurczyk za profesjonalną prezentację, które zelektryzowała managerów wokół tematu biznesowego stylu. Doskonała znajomość tematu, opanowanie, oraz ciekawa forma prezentacji wywarły na uczestnikach duże wrażenie.

Magdalena Petryniak - Koordynator Business Fashion Night

Zrobiłam największy shopping w życiu oraz wyrzuciłam swój najstarszy polar (prawie zabytek)

W zeszłym tygodniu miałam przyjemność skorzystać z usługi "szfa" i z każdą chwilą utwierdzam się w przekonaniu, że była to bardzo dobra decyzja. Dzięki profesjonalizmowi Doroty nie tylko zyskałam dużo miejsca w szafie, ale też wyluzowałam trochę swoje podjeście do mody, z którą nigdy nie byłam "za pan brat".

Chciałam podziękować tą drogą Dorocie za cierpliwość, niezłomność i to, że przebrnęła ze mną przez te meandry. Jestem pełna podziwu, że w tak krótkim czasie potrafiła zidentyfikować i ocenić nie tylko wartość poszczególnych sztuk mojej garderoby ale i moje, nawet niewyrażone oczekiwania i wizje samej siebie.

Dorotko, w ten weekend zrobiłam największy shopping w życiu oraz wyrzuciłam swój najstarszy polar (prawie zabytek) - jeszcze raz dzięki, bez Twojej pomocy nigdy bym się na to nie zdecydowała.

Dorota z Warszawy

Cóż tu dużo pisać

Cóż tu dużo pisać...Profesjonalnie, konkretnie i rzeczowo. Monika dziękuję za bardzo intensywny dzień, za podzielenie się spostrzeżeniami oraz ogromną wiedzą na temat Stylizacji... A osobom zastanawiającym się nad wzięciem udziału w szkoleniu Zostań Osobistą Stylistka - POLECAM !

Katarzyna J-L

Niesamowite było dla mnie

Niesamowite było dla mnie chyba najbardziej to, iż chcąc ukryć moją chudość kupowałam rozmiarowo za duże ubrania, które wcale mi w tym nie pomagały. Zobaczyłam to dopiero jak przymierzałam z Toba te wszystkie moje rzeczy! Rzeczy które wyrzuciłyśmy z szafy już nie ma. Dałam je następnemu pokoleniu :-) Bardzo się dziewczyny ucieszyły, ja również, bo sprawiłam im tym wielką radość! Dzisiaj mam zamiar wybrać się do paru sklepów po brakujące elementy w mojej garderobie (patrz: ze 2 kolorowe marynarki i koszulki). Niesamowite jak teraz dobrze jest dobierać ubrania. Bo jest ich mniej… i są bardziej kolorowe. Niesamowite było dla mnie chyba najbardziej to, iż chcąc ukryć moją chudość kupowałam rozmiarowo za duże ubrania, które wcale mi w tym nie pomagały. Zobaczyłam to dopiero jak przymierzałam z Toba te wszystkie moje rzeczy!

Agnieszka

Zakupy i szafa z Gosią

Szafa była bardzo pomocna, jeśli chodzi o mój problem z wyborem ubrań do pracy i łączeniem ich w zestawy, rozwiałaś moje wątpliwości, a kilka zestawów było dla mnie całkowitym zaskoczeniem i odkryciem. Ważna byla tez dla mnie analiza kolorystyczna, bo wreszcie rozwiała moje wątpliwości co do mojego typu urody. Zrobienie listy zakupów było bardzo pomocne i na pewno wykorzystam ten prosty patent, jak będę robić zakupy już sama. (...)

A poza pełnym profesjonalizmem – Twoja pozytywna energia i uśmiech sprawiły, ze fantastycznie czułam się w Twoim towarzystwie!

EWA