Rekomendacje

Polecam gorąco takie spotkanie ze stylistką !

Odwiedziła mnie Małgosia, niezwykle sympatyczna i cudna osoba. Nie ukrywam, że bardzo bałam się tego spotkania, bałaganu w szafie i godzin spędzonych w galeriach handlowych. Szafę zrobiłyśmy szybciutko. Małgosia zaproponowała mi dużo ciekawych zestawów z posiadanych przeze mnie rzeczy, takich, których sama nigdy bym nie stworzyła. Przy okazji dowiedziałam się, że nie jestem sylwetką K, tylko S. Po czterech godzinach zostałam z pięknie poukładaną szafą. Zakupy zrobiłyśmy szybciutko i bezstresowo dobierając rzeczy do tych, które posiadam już w szafie i tworząc kilka nowych zestawów. Teraz poranki przed pracą są przyjemne-nie muszę wstawać pół godziny wcześniej i zastanawiać się co mam na siebie założyć. Polecam gorąco takie spotkanie ze stylistką!

KASIA Z WROCŁAWIA

Osa to pozytywna energia, głowa pełna pomysłów i pełen profesjonalizm

Osa to pozytywna energia, głowa pełna pomysłów i pełen profesjonalizm. 3 godziny zakupów minęły jak 3 kwadranse, a ciuchów nakupiłam jak wcześniej przez 3 miesiące. Nie sprawdziły się żadne moje wcześniejsze obawy o narzucanie stylu czy przesadną egzaltację. Monika przede wszystkim rozmawia, słucha i tłumaczy. Nie ma wciskania rzeczy na siłę, choć potrafi postawić na swoim jeśli wie, że ma racje. Efekty przerosły nawet moje oczekiwania. Pewnie po raz pierwszy wyszłam ze sklepu z przekonaniem, że świat mody nie jest tak przerażający jak mi się wcześniej wydawało, a poza czarnym, brązowym i bordowym istnieją jeszcze kolory. Dzięki Monice otworzenia szafy nie przypłacam już codziennie załamaniem nerwowym:D Taką zakupową terapię polecam każdemu!

Kasia

Pracować nad tym, co mam w głowie

Dziękuję Ci jeszcze raz za wczorajszą rozmowę. Strasznie mi pomogła. Uświadomiłaś mi, że zewnętrzenie nie jest tak źle ze mną jak myślałam-bardziej muszę popracować nad tym co mam w głowie (i to sporo). Ale właśnie dzięki Tobie sobie to uświadomiłam. To że ktoś mi mówi ze znajomych, że ładnie wyglądam to jakoś mi się nie chciało zawsze wierzyć. Dziś ubrałam się według Twoich wskazówek i wyszłam z domu zadowolona, bo wiedziałam, że to do mnie pasuje. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Aneta D.

Polecam szkolenie

Polecam szkolenie u Pani Moniki, jest na bardzo wysoki poziomie. Najważniejsze były dla mnie wskazówki zdobyte z wieloletniego doświadczenia w pracy z klientami. Przekonałam się jak duży wpływ na wybór garderoby ma znajomość ludzkiej natury. Pani Monika ma dobry przekaz. Dużo przydatnej praktycznej, często zaskakującej wiedzy. Polecam serdecznie

We wszystkim czuję się świetnie

Jestem bardzo zadowolona ze swojej metamorfozy. Rodzinie i znajomym też się bardzo podoba. Zakupy z Dorotką były przyjemnością. Ubrania i dodatki dobrane są rewelacyjnie. Moja szafa była bardzo uboga a teraz .... a teraz stoję przed nią i mam dylemat (pozytywny) co założyć, bo wszystko mi się podoba, wszystko do mnie pasuje i we wszystkim czuję się świetnie. Dorotko dziękuję bardzo za fachowe rady, ale i tak zbieram kasę na następne zakupy wiosenno-letnie, bo zakupy z Tobą to przyjemność. Polecam wszystkim niezdecydowanym. P.S. Dorotko apaszka rewelacyjna !!! (a pomyśleć że nie chciałam jej przymierzyć ) Pozdrawiam

Ania z Ustki

Uwielbiam cię, jesteś moim guru stylizacji!

Dorotko, jeszcze raz serdeczne dzięki za zmianę światopoglądu ;) Teraz inaczej patrzę na swoje nogi i figurę. Mój mąż również zaczął inaczej mnie postrzegać. Dziękuję ci za cierpliwość, optymizm jakim mnie zaraziłaś i te kolory oraz awangardę, które wniosłaś do mojej szafy ;) Dzięki tobie czuję się pewniej. Myślę, że dzięki twoim wskazówkom łatwiej mi będzie komponować gotowe zestawy i skończy się epoka chaotycznego kompletowania nie pasujących do siebie części garderoby. Jesteś niezwykle ciepłą osobą od razu poczułam się przy tobie swobodnie, nie mówiąc o komforcie jakim są zakupy z osobistą stylistką, który wyszuka ze sterty ubrań same perełki, idealnie dobrane kolorem i fasonem do figury i typu urody. Dzięki ci za kreatywność i umiejętność dostosowania się do możliwości budżetowych. Uwielbiam cię, jesteś moim guru stylizacji!

Dagmara

Bardzo miłe uczucie:)

Po zakupach wspaniale!! Jestem bardzo zadowolona! Jedynym dylematem jaki mam przed szafą jest pogoda :p ona najczęściej płata figle... Poukładałam wszystkie odłożone ubrania, żeby było mi je łatwiej wynieść i aż nie mogę uwierzyć ile niepotrzebnych rzeczy tam było i jak one się mieściły... Teraz jak otwieram szafę to wreszcie mam przestrzeń i świeżość! :) Niesamowite jest to, że nawet moi znajomi dostrzegają "jakąś" zmianę :) już dużo razy słyszałam, że świetnie wyglądam :) Bardzo miłe uczucie :) Odnośnie zakupów to jestem pod wrażeniem Ciebie! Wydawało mi się, że wchodząc do sklepu już wiesz z czym z niego wyjdę :) Przypuszczam, że sama nie wzięłabym wszystkich rzeczy do przymierzalni, i teraz mogłabym żałować! Na przyszłość już wiem, że warto odważyć się przymierzyć :) We wszystkim czuję się bardzo dobrze i o to chodzi :) Jeszcze raz bardzo dziękuję, to był fantastyczny dzień :D

Marta

Ogromne podziękowania

Ogromne podziękowania za wczorajsze szkolenie Zostań Osobistą Stylistką, za wiedzę, praktyczne informacje, otwartość i za to jaka jesteś. Przede wszystkim dziękuję za spersonalizowanie szkolenia do moich niestandardowych potrzeb, za zaangażowanie i cenne wskazówki. Monika, jesteś genialna!:) Polecam bardzo

Martini Ostr-a

Twoje rady i stylizacje okazały się bardzo przydatne.

Małgosiu, Jeszcze raz chciałam Ci podziękować za niezwykłą wizytę i spotkanie nie tylko ze mną, ale i z moją "garderobą" . W mojej szafie jest teraz sporo miejsca na nowe i mam nadzieję nieprzypadkowe ubrania: Twoje rady i stylizacje okazały się bardzo przydatne. Mam nadzieję, ze kiedyś uda nam się razem pójść na zakupy. Póki co, cierpliwie szukam brakujących elementów garderoby, wskazanych przez Ciebie.Twoje rady i stylizacje okazały się bardzo przydatne.

Karolina z Krakowa

Jesteś genialna :)

Hej, pragnę donieść, że wszyscy zachwyceni moim nowym lookiem! Zwłaszcza fryzura zrobiła furorę. Poza tym, patrze na te swoje ciuchy, w które się mieszczę i naprawdę do głowy przychodzi mi zaskakująco dużo różnych zestawień. Jesteś genialna :)

Klaudia z Warszawy