Rekomendacje

To działa lepiej niż jakakolwiek terapia.

Moje ostatnie zakupy wydawały się całkowitą porażką. Odważyłam się więc zaprosić OSĘ na przegląd mojej szafy. Pani Gosia sprawnie przejrzała jej zawartość. Wyrzuciłyśmy chyba połowę moich ciuchów (bez najmniejszego żalu). Doświadczenie wspaniałe, wręcz oczyszczające. Na pewno umówię się z Panią Gosią na zakupy. Polecam wszystkim. To działa lepiej niż jakakolwiek terapia.

Krystyna z Targówka

Znów wiem, w co się ubrać

Bardzo się cieszę, że miałam okazję zrobić porządek w mojej garderobie z Gosią.

Choć to był mój trzeci kontakt ze stylistką i wydawało mi się, że wiem już prawie wszystko, nauczyłam się nowych rzeczy , a jednocześnie utwierdziłam w niektórych starych przekonaniach. Gosia, jak na osobę zdecydowanie młodą, świetnie sobie radzi łącząc takt ze zdecydowaniem, rzeczowością i wyczuciem, bez nadmiernej fascynacji drogimi markami. Znów wiem, w co się ubrać i doceniłam swoje stare rzeczy w nowych zestawach. Zakupy zaś były już tylko kropką nad „i”.

Niezależnie od tego, jak wiele wiemy o ubieraniu się, warto raz na jakiś czas zrobić przegląd szafy ze stylistką, aby obiektywnie spojrzeć na nagromadzone rzeczy w swojej szafie i umiejętnie wprowadzić powiew nowych trendów. Zdecydowanie polecam!

Dorota Wirska

Okazuje się, że zakupy ubrań mogą być przyjemne

Okazuje się, że zakupy ubrań mogą być przyjemne :)) I że można kupić sukienkę wieczorową w moim rozmiarze i w fajnym kolorze - co wydawało sie niemożliwe !! Rozpakowałam i poukładałam nowe rzeczy w szafie - nawet kilka z nich mam juz dzisiaj na sobie. Do tej pory nosiłam szare spodnie wiec niby nic sie nie zmieniło - ale TE szare spodnie sa zupełnie inne :)) po pierwsze czuje jakby troche mi ubyło kilogramów. Co dziwniejsze: odkryłam, że mam 6 butów które do tych nowych spodni pasują ( do poprzednich wcale nie !) Już nigdy nie założę tamtych workowatych i za długich .. chociaż zawsze myślałam ze długie spodnie wydłużają nogi :)) Jestem zachwycona trenczem ( który chciałam) i kurtką dżinsową ( przy której się opierałam ) I butami , i wszystkim :)) I już marzę o sesji w mojej szafie - dobrze byłoby aby ktoś zdecydowanie poraził mi i spowodował, że wyrzucę te wszystkie " może kiedyś" , " przyda się jak schudnę"

Jestem przeszczęśliwa!

Jestem pod wrażeniem jak dużo Twoja praca wniosła w moje codzienne dylematy "ubraniowe" Dziś rano wiedząc co i jak poszło mi ekspresowo :D Jeszcze raz wielkie dzięki! Jestem przeszczęśliwa!

Gosia U.

Polecam z czystym sumieniem!

Spotkanie z Małgosią z pewnością było dobrą inwestycją. Okazało się że moja szafa mieści wiele niepotrzebnych rzeczy. Trudno było mi samej się z nimi pożegnac ale Gosia jedym sprawnym ruchem oddzieliła ziarna od plew i tym sposobem, mam w końcu jasność co mam w szafie, w jakich zestawach mogę to nosić a czego mam sie absolutnie pozbyć. Polecam z czystm sumieniem!

Bogusia z Warszawy.

Żałuję że nie zrobiłam tego wcześniej.

Dziękuję za niezwykły dzień.To było wielkie przeżycie! Moja szafa ogołocona a ja jestem zachwycona.Okazuje się że w przypadku ubrań mniej może znaczyć więcej! Dostałam dużo wskazówek i wreszcie wiem jaką mam figurę i co do mnie pasuje. Żałuję że nie zrobiłam tego wcześniej. Moje zakupy byłyby rozsądniejsze.Miła jest świadomość że wreszcie panuję nad tym co mam w szafie.Przemiłe profesjonalne spotkanie!Polecam każdej kobiecie.Gdy dziś kompletowałam swój strój uświadomilam sobie że wyglądam bardziej kobieco i dobrze mi z tym.Jeszcze raz wielkie podziękowania.

Monika z Warszawy

Dobry wieczór,dotarłam do domu.

Bardzo dziękuję za dzisiejszy dzień,za uśmiech i za najpiękniejszy komplement - nigdy od nikogo nie usłyszany - tylko od Ciebie - powiedziałaś do mnie : masz ładne nogi.

Iwona

"Jestem dobrze ubrana" :) Dziękuję!

Jestem świeżo upieczoną mamą, więc i w zakupach i w ubieraniu się zależy mi na czasie i komforcie. Szkoda jednak byłoby na czas wychowywania dziecka zrezygnować z estetyki :) W czasie zakupów z Gosią byłam zauroczona uważnością, z jaką wysłuchała moich oczekiwań i niezwykłą sprawnością, z którą tworzyła dla mnie zestawy ubrań. Zdążylyśmy zrobić duże zakupy w 3 godziny :) Teraz już rzadko mam wątpliwości w co się ubrać, zamiast myśli: "nie mam w co się ubrać", raczej myślę: "Jestem dobrze ubrana" :) Dziękuję!

AGATA

Paradoksalnie - nareszcie mam się w co ubrać.

Przyznam, że jestem pod ogromnym wrażeniem sprawczości Doroty. Na moją nową, mocno przerzedzoną szafę patrzę z podziwem i niedowierzaniem. I poczuciem szczęścia. Mając mniej, mam więcej. Paradoksalnie - nareszcie mam się w co ubrać. Żałuje tylko, że nie zdecydowałam się na to wcześniej. No i nareszcie wiem, jakie ubrania kupować, a jakich zdecydowanie unikać. Dorota, bardzo Ci dziękuję za pomoc, miłą i serdeczną atmosferę oraz wszystkie cenne wskazówki.

Hania

Kastor

Skuteczne szkolenie, które dało słuchaczom dawkę pozytywnej, twórczej energii, aby swój zawód czynić bardziej efektywnym. Podstawy stylizacji, o których informuje OSA to tylko krok do próby dania klientom wartości niewymiernych czyli dobrej porady w momentach nie dla każdego klienta łatwych, co przekłada się na poczynione przez niego zakupy.

Beata Rajczak - Projektant, Kastor S.A.