Rekomendacje

Ventor

Chciałam bardzo serdecznie podziękować za przeprowadzenie szkolenia „Wizerunek w biznesie” dla pracowników Firmy Ventor w Dębicy w dniu 25.05.2010r. Szkolenie to uzyskało bardzo wysoką ocenę w oczach Naszych pracowników, spotkało się z dużym zainteresowaniem oraz skutkuje na ten moment prowadzonymi dyskusjami na temat doboru właściwego stroju, kolorów, dodatków itp.

Anna Urbanik - Dyrektor ds. zarządzania zasobami, Ventor Sp. z o.o

Lubię tę kobietę.

Bardzo fajnie obserwuje się jak rośnie - od momentu w którym wymyśliła sobie własny zawód do teraz, kiedy staje się - i słusznie!!! - role model dla wielu kobiet. Zaraża entuzjazmem.

Aga Kozak Wyborcza.pl

Szkolenie personal shopper spełnieniem marzeń

Chciałabym serdecznie Pani podziękować za współpracę. Państwa szkolenia były spełnieniem marzeń P. Raisy cieszę się że mogłyśmy pomóc je zrealizować. P. Raisa jest zachwycona profesjonalizmem P. Moniki Jurczyk, sposobem prowadzenia zajęć oraz jej podejściem do ludzi. Jako pracownicy socjalni zauważamy pozytywną zmianę w zachowaniu P. Raisy. Szkolenia Personal Shopper dodały jej odwagi i pewności siebie w dążeniu do dalszej realizacji swoich marzeń.

Marta, MOPS Józefów

Warsztaty przeprowadzone w Ośrodku Wsparcia „PARTNERZY”

Warsztaty przeprowadzone w Ośrodku Wsparcia „PARTNERZY” w Warszawie to ewenement na skalę kraju. Nie znam żadnej innej takiej placówki w Polsce, gdzie podobne zajęcia zostały przeprowadzone. Dlatego tym większe uznanie należy się OSIE, która bez wahania podjęła się ich przeprowadzenia. Praca z osobami niepełnosprawnymi jest specyficzna, wymaga cierpliwości, używania prostego słownictwa a przed wszystkim otwartości i pozytywnego nastawienia. OSA poradziła sobie rewelacyjnie. Od samego początku nawiązał bardzo dobry kontakt z naszymi uczestnikami a dzięki swojej otwartość i cierpliwość została bardzo entuzjastycznie przyjęta.

W imieniu Stowarzyszenia Otwarte Drzwi Marta Mizera

Monika Jurczyk i stworzona przez nią firma to doskonały partner biznesowy.

Monika Jurczyk i stworzona przez nią firma to doskonały partner biznesowy. Rzetelny i profesjonalny. Uwielbiam pracować z Osami, to gwarancja dla mnie i dla moich Klientów, że otrzymają usługę stylizacyjną na najwyższym poziomie. Najważniejsze w ich pracy jest wysoka merytoryka. Monika jest mistrzynią w tym co robi.

Maja Dylczyk

Dziękuję za ten dzień.

Na żywo jesteś jeszcze bardziej inspirująca niż w mediach społecznościowych:) Dziękuję za ten dzień.

Magda S.