Jak tworzyć zestawy ubrań? Jedna sukienka na kilka sposobów. -
BREAKING NEWS! Tylko teraz możesz dołączyć do kursu „Sekrety Metamorfozy”, który zmienia wszystko! ZOBACZ BREAKING NEWS! Tylko teraz możesz dołączyć do kursu „Sekrety Metamorfozy”, który zmienia wszystko! ZOBACZ BREAKING NEWS! Tylko teraz możesz dołączyć do kursu „Sekrety Metamorfozy”, który zmienia wszystko! ZOBACZ
BREAKING NEWS! Tylko teraz możesz dołączyć do kursu „Sekrety Metamorfozy”, który zmienia wszystko! ZOBACZ BREAKING NEWS! Tylko teraz możesz dołączyć do kursu „Sekrety Metamorfozy”, który zmienia wszystko! ZOBACZ BREAKING NEWS! Tylko teraz możesz dołączyć do kursu „Sekrety Metamorfozy”, który zmienia wszystko! ZOBACZ

Dołącz do mnie!

Jak tworzyć zestawy ubrań? Jedna sukienka na kilka sposobów.

środa, 5 kwietnia, 2023, Monika Jurczyk


Jak tworzyć zestawy ubrań? Odpowiedź może wydawać się dziwna, ale … Kupuj zestawy! Gwarantuję, że to całkowicie zmieni sposób kupowania. Od lat powtarzamy jak mantrę, na zakupach kupujemy zestawami, to ułatwia życie, zwłaszcza rano, kiedy mamy najmniej czasu na wybór stylizacji. Kiedy wszystko, albo zdecydowana większość ubrań w twojej szafie do siebie pasuje, problem w co mam się ubrać, znika. Możemy poświęcić czas na dobór dodatków lub zjeść śniadanie w domu ;).

Na zakupach, tych stacjonarnych jak i on-line zawsze zastanawiaj się czy nowa rzecz pasuje do trzech, które masz w szafie. Często nie zdajemy sobie sprawy, że ubranie, które jest z nami od dłuższego czasu, możemy wystylizować w zupełnie nowy sposób.

Zobaczcie kilka stylizacji z jedną sukienką

Jak tworzyć zestawy z tego co mamy w szafie? To nie takie trudne, możesz bawić się dodatkami. Na przykładzie mojej sukienki z Me Complete. Często zapominamy o dodatkach, a jeden pasek może naprawdę odmienić stylizację!

Monika Jurczyk stylistka
Stylistka Monika Jurczyk

Do sukienki dobrał też bardziej ozdobny pasek, wtedy z sukienki na codzień możemy zrobić zestaw bardziej „wyjściowy”.

Zobacz, czy masz sukienkę którą możesz ubrać na różne wyjścia, w wolnej chwili popatrz na dodatki, biżuterię i nakrycia wierzchnie, może szalik, albo apaszka i broszka zmienią stylizację do pracy na świeży zestaw na wyjście z przyjaciółką.

Moja jasna sukienka pasuję idealnie do płaszcza, ale też spokojnie mogłabym ubrać do niej ramoneskę, kurtkę jeansową czy marynarkę.

Zastanów się też czy ubrania, które masz w szafie można nosić inaczej. Ja z sukienki zrobiłam tunikę i ubrałam ją do spodni. Spróbujesz?

jak tworzyć zestawy ubran

Jak tworzyć zestawy ubrań?

Mamy dla Ciebie ściągawkę jak łączyć wzory, które masz w swojej szafie. Jest to najczęstszy problem, postaramy się rozwiać nieco twoje wątpliwości. Jeśli jesteś dopiero na początku zabawy z miksowaniem wzorów, wybierz coś łatwego. Najważniejsze to nie bać się spróbować, wybierz zestaw, przymierz i sprawdź przed lustrem jak wyglądasz. Powodzenia!

  • czarno białe ubrania, możesz miksować kratę, pepitkę, grochy lub paski
  • krata w tym samym kolorze bazowym z wzorem w kwiaty
  • panterka jako baza, do niej dopasuj grochy/kropki lub pepitkę, w innym niż klasyczna panterka kolorze
  • kwiaty na pierwszym planie, plus krata w stonowanym kolorze

Jeśli interesuję Cię temat tworzenia zestawów sprawdź koniecznie mój kurs w tym temacie.
Więcej sztuczek stylizacyjnych na moim YouTube

Sprawdź