Klasyczne stylizację na wiosnę - personalstylist.pl

Dołącz do mnie!

Klasyczne stylizację na wiosnę

piątek, 31 marca, 2023, Monika Jurczyk


Uwielbiam bawić się modą, zestawiać nieoczywiste ubrania, zaszaleć z dodatkami czy kolorem. Jednak wiem, że dużo z was poszukuję klasyki! Ja sama lubię mieć w swojej szafie klasyczne zestawy, które sprawdzą się idealnie gdy nie wiem co na siebie włożyć. Dlatego przygotowałam klasyczne stylizację na wiosnę. Do tego klasyczne stylizację na dwóch różnych sylwetkach.

Klasyczne stylizację na wiosnę – kurtka bosmanka

Pierwszą propozycją jest kurtka bosmanka. Co ciekawa taka kurtka pojawiła się również w trendach na jesień i zimę 2023! Do tego rodzaju kurtki pasuję niemal wszystko, tutaj zestawiłam ją z paskami. Dzięki temu stylizacja jest ciekawsza. Kurtka bosmanka idealnie pasuję do dżinsów i sportowych butów.

klasyczne stylizację wiosenne monika jurczyk
kurtka bosmanka

kurtka Me Complete / bluzka w paski Me Complete

Do tego bluzki w paski zawsze wyglądają super i … NIE pogrubiają!

monika jurczyk
karolina ciochoń

Cała na beżowo – trencz i beż

Wiosennym trendem jest zdecydowanie beż. Możesz wybrać stylizację mono-kolorystyczną całą w beżach. Do tego jak zwykle nieśmiertelny trencz sprawdzi się świetnie w wiosennych stylizacjach.

Do trenczu dobrałam wygodną sukienkę w jasnym kolorze z Me Complete.


Monika Jurczyk Osa osobista stylistka

U Karoliny postawiłam na czarne kryjące rajstopy i mocne buty żeby wyrównać proporcję sylwetki oraz żeby nie ciąć jej niepotrzebnie. Jest to bardzo dobry trik dla „większych” rozmiarów, jednolity dół wydłuża nogi, a mocne buty balansują całą sylwetkę. Karolina ma buty Vandy Novak (moje, ale je pokochała ;))

Monika jurczyk

Klasyczne stylizację na wiosnę – krótka marynarka

Krótka marynarka, obecnie w trendach. Myślę, że będzie jeszcze modna conajmniej dwa sezony. Krótka marynarka pięknie rysuję sylwetkę oraz wydłuży nogi. Do tego sprawdzi się idealnie do pracy i bardziej eleganckich stylizacji.

Do stylizacji dobrałam spodnie Milan z mojej kolekcji z Me Complete. Ponieważ na codzień nie nosimy z Karolą szpilek czy botków to dobrałam dla nas nasze codzienne sportowe buty.

Również klasyczne adidasy są obecnie bardzo modne!

Klasyczne stylizację na wiosnę

Zamiast marynarki możesz również wybrać np. krótką kurtkę jeansową. Od wielu lat utrzymuję się w trendach, a do tego sprawdzi się wiosną i latem. Pamiętaj też żeby szukać trendów w swojej szafie.

karolina ciochoń wizażystka
monika jurczyk stylistka

Moją modelką była Karolina Ciochoń. Wizażystka, która stworzyła dla Was kurs „Podstawy Makijażu”. Karoliną znajdziecie na Instagramie.
Więcej sztuczek stylizacyjnych na moim YouTube

Sprawdź