Blog

KUPUJ JAK PROFESJONALISTKA – poznaj kolory

by Monika Jurczyk – Osa / 07/11/2019

74711842 985973665087757 5286713375366053888 n

Zdecyduj jakim jesteś typem kolorystycznym – ciepłym czy zimnym? W sklepie omijaj kolory dla Ciebie niekorzystne – usprawni to proces kupowania, a czas na zakupach zmniejszy się o połowę i znowu, unikniesz nieudanych zakupów 😉

Jeżeli jeszcze nie wiesz, jakim jesteś typ urody koniecznie zobacz nasze wcześniejsze wpisy na blogu, tam znajdziesz wszystko, co powinnaś wiedzieć.

TYP CIEPŁYtext in bold TYP ZIMNYtext in bold

Zobaczcie, jak w rzeczywiostośi wygląda zły dobór kolorów do naszego typu:

TYP ZIMNY

zimny

*źródło: Pinterest *

IMG 0117

*źródło: Pinterest *
Moja asystentka jest zimnym typem urody. Ten typ wymaga mocnych, wyrazistych kolorów w chłodnym odcieniu. Wydobywają one kolor oczu, skóra dostaje blasku, a twarz staje się wyrazista.

IMG 0088

Brunetki bardzo dobrze wyglądają w kolorze czarnym. W tym przypadku czarny kolor wydobywa wszystko co najlepsze u pań z ciemnymi włosami i oczami. Połączenie czerni z turkusowym garniturem w chłodnym odcieniu sprawia, że brunetki promienieją;)

TYP CIEPŁY

ciepły

*źródło: Pinterest *

IMG 0144

Ciepły odcień brązu nie wygląda dobrze u brunetek. Sprawia, że ich skóra staje się ziemista lub pomarańczowa. Brunetki w ciepłych i nijakich kolorach stają się rozmyte.

IMG 0180

W tym przypadku dzieje się tak samo. Garnitur w szarobeżowym kolorze, a do tego oliwkowy golf sprawiają, że zimny typ urody znika w tym ubraniu. Twarz staje się rozmyta, a my wyglądamy na zmęczone lub chore.

Świadomość swojego typu kolorystycznego jest bardzo ważna. To naprawdę zmienia nasze podejście do zakupów i mody. Jestem bardziej świadome siebie i swoich wyborów/

A jeżeli chcesz wiedzieć więcej o analizie kolorystycznej to znajdziesz ją w mojej nowej książce „Styl bardzo osobisty”. Możecie kupić ją tutaj

okladka przod

Newsletter

Informacje o nowych wpisach i aktualności prosto na Twoją skrzynkę!

0